Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym4
  • gym4
  • gym4
  • gym2
  • gym2

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

«Наївний квітень» художниці Марії Нелеп

Excoursion 1

    Унікальний спадок народної художноці Марії Нелеп представлено Музеєм Івана Гончара у рамках проекту «Наївний квітень». 24 квітня учні 5-Б класу відвідали виставку майстрині. Вони мали змогу почути тематичну лекцію з інтерактивними завданнями для поглибленого вивчення особливостей наївного малярства та проникнення у таїну творчого феномену Марії Нелеп.

    У своїх творах художниця прагнула якомога більше розповісти про значимі епізоди власного життя і життя односельців, доповнюючи їх розповідями, створюючи своєрідний літопис рідного краю на Київщині.Так, на звороті картини «Васька вдова» зроблено авторський напис: «В 1933 г. – чоловік умер з голоду діти одвела у Київ і покинула просто на дорозі – тройка 6-4-2 годіка тоді найшла у приюті ходила до їх – однажди сказали дітки не приходь більше до нас мамо прийшла до своєї маленької хатки розказала сусідам – і її похоронили – їй було 30 років…».

     Дівчата і хлопці також спробували проявити творчі здібності, створивши власні історії до запропонованої кожному картини Марії Нелеп. І вони з цим завданням справилися чудово: картини ожили новими дитячими історіями!

Excoursion 2

Excoursion 3

Excoursion 4

Excoursion 5

Excoursion 6

Excoursion 7

Excoursion 8