Статті

Шляхами подвигу і слави

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

PodvigiSlava

Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів,
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

    8 травня, напередодні Дня Перемоги, гімназисти 12 групи представили громадянсько-патріотичний проект «Шляхами подвигу і слави». Учні згадали подвиг не лише Героїв Великої Вітчизняної   Війни, а й учасників війни в Афганістані, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та Героїв Майдану. Подвиг цих людей неоціненний і ми повинні цінувати те, що вони зробили для нашого майбутнього та мирного неба над нами.

Екологічними стежками

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

EcoRoad

Людина може допустити помилку і визнання її облагороджує.
Але двічі облагороджує, якщо людина виправить помилку.
НАВОЇ Нізамаддін Світ Алішер

    6 травня гімназисти 11 групи представили навчально-виховний проект «Екологічними стежками».
    Проблеми екології в наш час є дуже актуальними, оскільки люди активно відстоюють свої цілі, інтереси, часто далекі від інтересів суспільства і людства в цілому. Адже зараз ми живемо, навіть не задумуючись про те, що залишимо після себе для майбутніх поколінь. У своєму проекті гімназисти показали що може зробити людство, щоб врятувати планету.

Шляхами подвигу і слави

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

PodvigiSlava

Весна іде квітчасто, гордо, юно,
Як втілення найчарівніших снів.
О весно красна, ти  ще не забула
В історії своїх жахливих днів?

Із року в рік часопис віддаляє
Своїх нащадків далі від війни.
І травень знов і знов нагадає,
Як із життя ішли його сини.

Буяють мирно квіти на могилах,
До сонця красного метелики летять.
А ті, кому війна зламала крила,
Священним вічним сном в могилах сплять.

    25 квітня 2014 року гімназисти 41 групи представили проект, присвячений 70-річчю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Та чуттєвість, з якою учні передали дух війни, не залишила байдужим нікого із глядачів.

Мистецькі паралелі

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Parallels

    24 квітня гімназисти 32 групи представили художньо-естетичний проект «Мистецькі паралелі», під час роботи над яким проявили всю свою творчість та винахідливість.

Сім чудес України

Автор: Administrator. Опубліковано в Навчання

SevenMofUkr

    22 квітня 2014 року гімназисти 10 групи представили краєзнавчий проект «Сім чудес України».
    У світі є багато напрочуд прекрасних споруд. Сім найкращих з них називають чудесами світу. Це справді дивовижні витвори мистецтва, що здаються нерукотворними: Єгипетські Піраміди, Олександрійський Маяк, Сади Семіраміди...
Але краса має багато облич, вона втілюється в різних формах, і багато з таких втілень знаходяться в Україні. Серед них теж можна виділити сім чудес. Гімназисти вже відвідали Софію Київську та Києво-Печерську Лавру, що захопили їх своєю величністю та красою. В наступному навчальному році 10 група планує продовжити роботу над цим проектом та відвідати інші чудеса нашої країни.

Національний музей Чорнобилю

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Chornobyl2

(в рамках проекту 8-Б класу «Шляхами подвигу і слави»)

    16 квітня 2014 року гімназисти 12 групи відвідали Національний музей Чорнобилю напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
    Ознайомлення з експонатами музею переконливо стверджує, скільки ж людей могли щасливо жити в цьому, колись гарному, зеленому місті Прип'ять. Але два кілометри, що розділяли Прип'ять і Чорнобиль, стали відстанню пам'яті, яку й досі не пройшов кожен житель міста, бо таке не забувається.
    Всі, хто живе сьогодні, повинні пам’ятати про тисячі людей, на плечі яких лягла тяжка ноша ліквідації наслідків аварії, ноги яких топтали радіаційний пил, а тіла вбирали в себе смертоносні рентгени та не допустити іншої катастрофи.

День цивільної оборони

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

DayCO

    17 квітня 2014 р. в гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся День Цивільного захисту. Вперше цей захід було проведено у формі квесту. На урочистій лінійці учнів поділили на команди. У кожної команди був власний маршрутний лист, за яким координувалася робота впродовж дня. Маршрут складався з чотирьох станцій : «Першої допомоги», «Станції Оперативної дії (№ 1, №2)», «Запобігти, врятувати, допомогти» та «Контрольного пункту», на яких гімназисти здобули навички збереження життя в  надзвичайних ситуаціях.
    По завершенню відбулася навчальна евакуація та підсумкова лінійка.
    Сподіваємося, що гімназисти поглибили свої знання, які допоможуть їм не розгубитися у різних життєвих ситуаціях.

«Мистецька фортеця»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Fortecia14

    11 квітня 2014 року гімназійна команда, на чолі з Абрамовою О.І. та Гончаровим В.І., взяла участь у ІІІ Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця».
    Гра складалась з художньо-естетичного напрямку роботи, модульними елементами якого були станції: «Джерело орфоепії», «Мистецтво музики», «Імідж пластики», «Техніка мистецтва» та «Художня асоціатива», під час відвідування яких учасники дізнавались цікаве про той чи інший вид мистецтва та мали можливість спробувати та продемонструвати власні мистецькі здатності.
    Вітаємо команду нашої гімназії з почесним ІІ місцем.

Екскурсія до Києво-Печерської Лаври

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Lavra2

(в рамках проекту 7-го класу «Сім чудес України»)

   3 квітня 2014 року гімназисти 10 групи відвідали Києво-Печерську Лавру.  Під час екскурсії по Лаврі діти оглянули територію Історико-культурного заповідника та спустилися в Ближні печери.
    Дитяча душа, подібно воску, тому саме діти потребують особливого пастирського піклування.
Пізнаючи світ, діти щодня стикаються з питаннями добра й зла, любові й ненависті, відкривають для себе поняття віри.

Вода, як джерело життя та здоров'я

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

WaterMuseum

(в рамках проекту 8-А класу «Екологічними стежками»)

    9 квітня 2014 року гімназисти 8-А класу в рамках свого проекту «Екологічними стежками» відвідали один з найпопулярніших київських музеїв, Водно-інформаційний центр.
Старовинна водонапірна башта на ліфті опустила учнів під землю і вони потрапили у казковий атракціон, де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах.
    У музеї стаєш ... співтворцем світу. Так, так , так і є. Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Над гімназистами гримів доісторичний грім, пролився дощ і прошумів перший гейзер. Вони побачили, як вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, в кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70 % складаємося з води.
Діти отримали незабутні враження.

Тривожні дзвони Чорнобиля

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Chornobyl14

(в рамках проекту 8-А класу «Екологічними стежками»)

    4 квітня 2014 року в рамках проекту «Екологічними стежками» учні 8-А класу відвідали музей Чорнобиля, де відчули дух трагедії, дізналися про причини і наслідки аварії на ЧАЕС. Коли переглядали документальний фільм, знятий у зоні відчуження, майже у всіх наверталися сльози на очі від кадрів, показаних на екрані.
    Ці діти ще не народились в час катастрофи, але враження від почутого і від побаченого в музеї було настільки сильним, що учні довго розповідали своїм одноліткам про музей та пропонували його відвідати.
    Та найбільше закарбувались їм слова із стенду – «Для того щоб Чорнобиль із його трагедією завжди залишився в минулому, є один-єдиний вихід: пам’ятати про нього завжди».

«Геній родом з України»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Gogol200

Зустріч з науковцем
(до 205-річчя від дня народження Миколи Гоголя)

     2 квітня 2014 року у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва учні 11 класу гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова стали учасниками  заходу «Геній родом з України», гостем якого став доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва Тарас Чухліб.
    2013 року у київському видавництві «Наш час» вийшла друком книга Тараса Чухліба «Козацьке коріння Миколи Гоголя» із серії «Невідома Україна». Саме це видання автор і представив аудиторії.
З перших хвилин зустріч набула форми віль¬ного спілкування. Де автор представив присутнім зовсім нового Миколу Гоголя — «упрямого хохла», «непокорного малоросса», найпопулярнішого українця, «як свідчить статистика найвідоміших пошукових систем Інтернету».

Педагогічна рада

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

PedRada

Культурологічний аспект в освітньому просторі гімназії як засіб формування морально-духовної особистості


    27 березня 2014 року з нагоди святкування 200-річчя ювілею Великого Кобзаря після урочистого відкриття реконструйованого музею Тараса Шевченка  педагогічний колектив гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова разом із співробітниками Національного музею імені Т.Г.Шевченка провели педагогічну раду на тему: «Культурологічний аспект в освітньому просторі гімназії як засіб формування морально-духовної особистості».
    Після педагогічної ради співробітники музею запросили педагогічний колектив  зануритися в атмосферу ХІХ століття та ще глибше пізнати життя Великого Кобзаря.

Модель ООН. Київ-2014

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Junior

    "Модель ООН. Київ-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми
    21-23 березня 2014 року гімназисти взяли участь у VII регіональній конференції "Модель ООН. Київ-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми.
У ході конференції учасники отримали досвід роботи в групах, оволоділи технікою презентувати себе «як дипломата», продемонстрували вміння користуватись отриманою інформацією та діяти по заданому алгоритму завдання з позиції Посла країни, яку представляли.
Вітаємо учасників команди:
    Джурика Юрія – 11-А клас
    Лоскутова Романа – 11-А клас
    Самсонову Олександру – 10-А клас
    Терещенко Олександру – 10-А клас
Бажаємо подальших успіхів!

Зустріч із шевченкознавцем

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

ShevaSci

    В рамках святкування 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря 18 березня 2014 року гімназисти 11 та 22 груп відвідали Центральну бібліотеку ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва, де відбулася зустріч з Тамарою Пилипівною Дворниченко — науковцем Національного музею Тараса Шевченка.
    Вона відкрила аудиторії багато цікавих сторінок про потаємні закутки поетового серця, про музи натхнення, які народжувались у Шевченковій душі.

Медичний огляд

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Шановні батьки!

    Звертаємо увагу на те, що учні 7-9 класів повинні пройти медичний огляд у поліклініці за місцем проживання. Учням повинні бути видані медичні довідки за формами 0-86-1/0 та 0-86-2/0.

    Випускники 41 та 42 груп повинні пройти диспансерний огляд для оформлення довідок для вступу до ВНЗ. Учням повинні бути видані бланки диспансеризації.

Модель ООН. Юніор-2014

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Junior

    15 березня 2014 року команда гімназистів на чолі з вчителем історії Голод Н.А. взяли участь у I конференції "Модель ООН. Юніор-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми.
    Під час конференції учні ознайомилися з діяльністю Міжнародної організації Об’єднаних Націй,  змогли відчути себе відповідальними за вирішення глобальних проблем людства, ознайомилися з позицією дипломата та політика.

Музей ДП «Антонов»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Antonov

    13 березня гімназисти 10 групи разом із куратором Каленник Н.К. та вчителем  Лисенко Є.А. в рамках здійснення профорієнтаційної роботи відвідали Музей ДП «Антонов», а також Меморіальний кабінет-музей О.К.Антонова. Учні дізналися історію становлення державної авіації та як створювалися найкращі українські літаки.

Благодійний фонд «Щаслива лапа»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

LuckyPaw

    4 березня 2014 року учні сьомого та восьмих класів взяли участь в інтерактивному лекторії  «Формування гуманного ставлення до тварин». Представникам благодійного фонду «Щаслива лапа» вдалося розчулити серця багатьох юних гімназистів та долучити їх до волонтерського руху на захист тварин.

Перехрестя кохання

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Valentine14

14 лютого на День Святого  Валентина в гімназії була проведена розважальна гра «Перехрестя кохання».  Прекрасні Дами й галантні Кавалери, запросили всіх на бал святого Валентина.
Учасники та гості свята із захопленням спостерігали за виступами пар.
Тож вітаємо переможців:
І місце – 42 група (Кривошеєв Олександра та Казаніна Катерина)
ІІ місце – 22 група (Черниш Кіріл та Карасьова Поліна)
ІІІ місце – 32 група (Кундеревич Віктор та Гордієвська Ганна)

"Здорова родина - здорова дитина!"

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Sport

   06 лютого 2014 року, у день урочистого підняття національного прапора України на зимових олімпійських іграх у Сочі, в гімназії відбулося спортивне свято "Здорова родина - здорова дитина!".
     Захід проходив у спортивному комплексі НПУ імені М.П.Драгоманова за підтримки ректора Андрущенка В.П.
     Команди-учасники складалися з гімназистів, учителів та батьків.

175-річчя з Дня народження П. Чубинського

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

   28 січня 2014 року гімназисти 41 та 42 групи разом із куратором  Голод Н.А. відвідали наукову конференцію, присвячену 175-річчю з Дня народження П. Чубинського, яка проходила в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського.

«Голокост: хронологія знищення»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Holokost

28 січня 2014 року учні 10 – Б класу взяли участь в бесіді-реквіємі, присвяченій Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Відділ обслуговування учнів 5-10 класів Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва спільно із краєзнавчим клубом «Досвіт» зібрав читачів, щоб у черговий раз, вголос пригадавши перебіг історичних подій однієї із найстрашніших сторінок в історії людства, засвідчити свою небайдужість і вшанувати пам'ять жертв Голокосту. Координатор з питань Голокосту в Україні Наталія Крижанівська презентувала книгу «Рожденные страдать»? Катастрофа в Украине 1941-1944 гг.», історію свого життя присутнім розповіла свідок трагедії єврейського народу Раїса Майстренко, думками про події минулого і сьогодення поділився директор Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Борис Глазунов, у виконанні старшокласників пролунали поетичні твори Ірини Яненсон.

«Академія смаку»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Testy_Academy

    В рамках здійснення проекту «Один робочий день моїх батьків» 27 січня 2014 року гімназисти 41 та 42 групи разом із куратором Голод Н.А. відвідали «Академію смаку» - місце роботи Захарченко Тетяни Степанівни. Під час майстер-класу  учні спробували себе в ролі кухарів та, з використанням професійної техніки, змогли приготувати смачні та вишукані страви.

Виставка «Київ 1917–1919 років»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

House

Виставка «Київ 1917–1919 років: революційний центр і українська столиця»
    У рамках відзначення 95-ї річниці Акту Злуки 26.02.2014 гімназисти 41 групи разом із куратором Голод Н.А.  відвідали  виставку «Київ 1917–1919 років: революційний центр і українська столиця»  у приміщенні пам’ятки архітектури ХVIII століття «Будинок Митрополита».
Виставка створена на основі матеріалів приватної колекції В.Г. Киркевича, Музею історичних та культурних реліквій родини Шереметьєвих та Я.Ю. Тинченка за участі: Центрального Державного архіву вищих органів влади та управління України, Науково-довідкової бібліотеки, Центральних державних архівів України, Меморіального музею М.С. Грушевського, музею театрального, музичного та кіномистецтва України, бібліотеки ім. Олега Ольжича, Національного музею історії України, видавництва «ВАРТО».
    Гімназисти доторкнулися до подій 22 січня 1919 року в історії України.

Однині воєдино…

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Sobornist

У День Соборності та Свободи України в гімназії відбулися урочистості.

Щедрик, щедрівочка…

Автор: Administrator. Опубліковано в Учнівське самоврядування

Schedryk14

     14 грудня  за давнім українським звичаєм новорічних обходів, представники учнівського самоврядування гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова защедрували піснями весь учнівський та педагогічний колективи, побажали здоров'я і достатку. Святкове щедрування не залишило байдужих, а подарунки стали гарною відзнакою за віншування.

Свято Нового року

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

NewYear2014

    Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято.
    Незабутньою, веселою та казковою була новорічна вистава 26 грудня, яку подарували учні 10-А класу.

Тиждень науки

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

ScienceWeek

    У гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова завершився тиждень науки. В захисті наукових проектів взяли участь 58 гімназистів та учні-партнери Деснянської гімназії.
    Попереду підсумкова конференція, нагороди, приємні враження.

Свято святого Миколая

Автор: Administrator. Опубліковано в Учнівське самоврядування

OneWorkDay

    19 грудня до гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова завітав Святий Миколай.
    Чудотворець та янгол-помічник подарували надзвичайно гарне, наповнене душевним теплом та добротою свято.

Знай свої права та обов’язки

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

KnowYuorRights

    В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулись наступні заходи із залученням юристів та фахівців правознавчих наук.

Музей Драгоманова

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

OneWorkDay

    В рамках здійснення проекту «Один робочий день моїх батьків» 12 грудня 2013 року учні 22 групи з куратором Мурасовою О.Є та вчителем англійської мови Лимарчук М.В. відвідали музей НПУ імені М.П.Драгоманова, де працює Ципнятова Ірина Вікторівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури. Гімназисти доторкнулися до науково-педагогічної спадщини видатного українського педагога, дізналися історію розвитку та становлення навчального закладу.

Всеукраїнський семінар-практикум

Автор: Administrator. Опубліковано в Конкурс-захист робіт МАН

MAN2013

    3 грудня 2013року на базі гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся Всеукраїнський семінар-практикум керівників наукових відділень МАН України.
Серед учасників завідувачі лабораторії наукових відділень МАН України, Київської МАН, методисти обласних відділень МАН.
Учасників конференції привітала директор гімназії Балаба Світлана Олександрівна, учні гімназії та директор Національного центру МАН України Лісовий Оксен Васильович.

Всеукраїнськиї день боротьби зі снідом

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

ACID14

2 грудня до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся інтерактивний урок «Що ти знаєш про СНІД?» серед учнів 7-10 класів.

Калейдоскоп юних талантів

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Kalejdoskop2013

    29 листопада в рамках «Року творчості» в гімназії відбувся фінал конкурсу «Калейдоскоп юних талантів». У перший конкурсний день 26 листопада були представлені 22 номери в номінаціях «Оратор», «Віртуоз» та «Майстер танцю».
     27 листопада відбувся другий конкурсний день з номінаціями «Декоративно-прикладне мистецтво», «Вокал» та «Фотограф».
Всього взяли участь 54 гімназисти. Десять учасників були нагороджені кубками «Талант-2013».  Вітаємо з перемогою!

Вчена рада НПУ імені М.П.Драгоманова

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

VchenaRada

     28 листопада 2013 року директор гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова Балаба Світлана Олександрівна звітувала на засіданні Вченої ради НПУ імені М.П.Драгоманова «Про стан та перспективи розвитку гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова».
У засіданні взяли участь: начальник управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Ярова Євгенія Валентинівна, представники батьківської громадськості  та вчителі гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова.

Семінар-практикум вчителів світової літератури

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Seminar2013

    25 листопада в гімназії для вчителів світової літератури відбувся семінар-практикум на тему: «Використання інтерактивних методів для розвитку комунікативних та творчих здібностей учнів».
    У роботі семінару взяли учать не лише вчителі району, а  й учні гімназії.

Абетка мистецтва

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

ArtAlphabet

    15 листопада в рамках проекту «Абетка мистецтва. Інтерактивний курс для підлітків» у співпраці з Національним художнім музеєм України учні 22 групи з куратором Мурасовою О.Є. та вчителем англійської мови Бусленко М.В. відвідали перше заняття у стінах музею. Гімназисти дізналися про історію мистецтва та створили карту досягнень культури стародавніх цивілізацій і хронологічну послідовність розвитку художніх стилів.

Екскурсія до с. Нові Петрівці

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

NewPetrivci

    12 листопада 2013 року   з нагоди 70-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників учні 8-х класів гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відвідали діораму «Битва за Київ. Лютізький плацдарм. 1943р.».

Пісні обпалені війною

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

WarSong

    В рамках 70-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників учні гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова з великим задоволенням прослухали музично-літературну лекцію Національної філармонії України «Пісні обпалені війною». Задушевний, проникливий голос заслуженого артиста України Бориса Лободи навів учнів на глибокі роздуми.

Жива пам'ять

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

Photo41

    8 листопада учні 11-го класу гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова своїм проникливий виступом «Випускна фотографія 41-го» відкрили  конкурс «Жива пам'ять». Матеріал виступу справив на присутніх незабутнє враження, спонукав до роздумів.
    Цього дня спеціалізованій  школі № 169 була надана честь стати осередком спогадів. Всі учасники з гідністю, великою повагою та шаною представили тих, хто виборов велику перемогу і дав усім нам можливість жити під мирним небом.
    А ми, в свою чергу, вітаємо своїх учнів 9-А класу гімназії НПУ імені Драгоманова Хоменка Андрія та Фесенко Анастасію з перемогою у цьому конкурсі.

Захист проекту «Шляхами подвигу і слави»

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

KyivHeroCity

    6 листопада відбувся захист громадянсько-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» до 70-річчя Визволення Києва. Учні 9-А класу з гідністю, великою повагою та шаною представили результати дослідження цих героїчних сторінок історії.

Київ - місто-герой

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

WayOfProud

    6 листопада  з нагоди відзначення 70-річчя визволення міста Києва  учні гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова на чолі із заступником  голови Київської міської державної адміністрації, головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, начальником управління освіти Шевченківського району вшанували пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної Війни біля пам’ятного знаку «Києву – місту-герою».

І знову пам’ять ожива

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

В рамках громадянсько-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» до 70- річчя визволення Києва та України гімназисти 9-А  та 11–А класів протягом першої чверті відвідали:

1. Музей партизанської слави 25.09.
2013
AgainLive_04
2. Національний музей Великої Вітчизняної війни
(тематичний урок «Вічний вогонь»)
16.10.
2013
AgainLive_04
3. Військово-історичний музей «Битва за Дніпро 1943 року» в селі Нові Петрівці 02.10.
2013
AgainLive_06
4. Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник. Волонтерська робіта. Прибрані 4 поховання загиблих захисників ВВВ. 18.10.
2013
AgainLive_02
5. Зустріч з Корчинською Галиною Миколаївною донькою командуючого авто-амортизованими частинами Київського військового округу у 1941р., яка поділилася спогадами про бойовий шлях батька. 23.10.
2013
AgainLive_03

Акція «Збережемо пам’ять»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Savemeory_01

18 жовтня учні 21 групи на чолі з куратором Гавриш Н.В. в рамках громадянсько-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» до 70-річчя Визволення Києва відвідали Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник та долучились до волонтерських робіт, прибравши 4 поховання загиблих захисників ВВВ.

Незабутня подорож у минуле «Титанік. Корабель мрій».

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Titanik

17 жовтня учні 8-А класу долучилися до грандіозної слави найвідомішої трагедії в історії мореплавства, відвідавши виставку «Титанік. Корабель мрій».
Діти занурились у незабутню подорож у минуле і дізналися, що за ефемерне життя проходило на борту нещасливого судна-гіганта з моменту його створення і будівництва до нинішнього стану останків, що лежать на глибині майже 4 кілометри на морському дні.

Вітаємо переможців інтелектуальної гри «Як стати лідером»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

KLider

    12 жовтня 2013 року в Інституті психології та соціально-політичних наук Київського міжнародного університету пройшла інтелектуальна гра «Як стати лідером» серед учнів 10-11 класів шкіл м. Києва.
Змагання проходило у три етапи.
     У першому завданні – «Дискусійному клубі» – команди мали представити аргументи «Так» чи «Ні» щодо  проблеми «Закордонна освіта краще ніж українська». В цьому завданні учасники продемонстрували ораторський талант, вміння доводити і аргументувати свою позицію, переконливо вести дискусію.
     У «Домашньому завданні» команди представляли проекти громадських молодіжних організацій, метою яких є об'єднання зусиль молоді для реалізації культурних, соціальних, вікових та інших інтересів. Команда гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова представила проект громадської організації «Свідоме майбутнє», що спрямована допомогти молодій особистості зробити вдалий професійний вибір.
     Останнім етапом була вікторина, зміст запитань якої був  у  межах  шкільної програми з Всесвітньої історії (ХХ ст.), Історії України (ХХ ст.).
Тож вітаємо команду «Драгоманівці» у складі:
-    Захарченко Анастасії
-    Джурика Юрія
-    Тихомирова Георгія
-    Ніканорової Катерини
-    Палій Ярослави
-    Шпакович Ольги
з перемогою в інтелектуальній грі та бажаємо подальших успіхів.

Флеш-моб «Цигарка в обмін на цукерку»

Автор: Administrator. Опубліковано в Учнівське самоврядування

Flashmob

Здоров'я людини – тема завжди актуальна! Зараз модно бути спортивним, підтримувати добру фізичну форму, щоб мати енергію на все: на цікаву роботу, кар'єрне зростання, подорожі, захоплення … та на довге – довге щасливе життя! В цьому переконані волонтери молодіжного клубу, і, звичайно, намагаються переконати в цьому інших!
Тому, 11 жовтня 2013 року з метою пропаганди здорового способу життя представники молодіжного клубу «Здорова молодь України» провели флеш-моб «Цигарка в обмін на цукерку». Учні пропонували  перехожим кинути згубну звичку тютюнопаління та обміняти цигарки на цукерки. В результаті було зібрано 78  цигарок, які демонстративно були знищені організаторами акції.
Доброзичливість дітей налаштовувала людей на позитивні емоції. Деякі курці навіть обіцяли переглянути свій спосіб життя та спробувати залишити шкідливу звичку. Сподіваємось, що під час наступних акцій ці перехожі вже отримають свою цукерку за успіхи в боротьбі з палінням!

У Скарбниці людських знань

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Library

    11 жовтня гімназисти 22 групи з куратором Мурасовою О.Є. та вчителем англійської мови Лисенко Є.А. відвідали Національну парламентську бібліотеку України. Учні записалися до бібліотеки, відвідали читальні зали та відділ рідкісних і цінних книг,  дізналися про історію книгодрукування в Україні.
    Кожен зміг перегорнути сторінки шедеврів друкованого слова: «Біблії» Івана Федорова (1581 р.), «Енеїди» І. Котляревського (1808), прижиттєве видання М. Грушевського, М.Драгоманова, І.Франка, інших книг того часу, а також сучасні коштовні видання – перлини видавничої справи.

Міжнародний форум «Дніпро єднає»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Dnipro

     28 вересня учні 11 групи взяли участь у Міжнародному форумі-зустрічі представників учнівської та студентської молоді України, Росії, Білорусії «Дніпро єднає» в рамках проекту «Соціоterra майбутнє світу».

Плин вічності крізь слово Кобзаря

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Shevchenko

З нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка 27 вересня 2013 року гімназисти 22 групи з куратором Мурасовою О.Є., вчителем української мови та літератури Мінаковою Н.М. та представниками батьківської громади відвідали місто Канів.

Перші кроки в науку

Автор: Administrator. Опубліковано в Конкурс-захист робіт МАН

Chech

     24 вересня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася установча конференція МАН «Перші кроки в науку». В роботі конференції взяли участь юні дослідники, їх педагогічні керівники, наковці НПУ імені М.П.Драгоманова та інших вищих навчальних закладів, співробітники педагогічної бібліотеки імені В.О.Сухомлинського, члени батьківської МАН.

Стартував рік нових, наукових досліджень і, можливо, відкриттів.

Міжнародний проект співробітництва освітян

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Chech

     20 вересня 2013 року в рамках Міжнародного співробітництва в освіті гімназію НПУ імені М.П.Драгоманова відвідала директор Першої Слов’янської гімназії м.Праги Тетяна Перглер. Під час зустрічі була поновлена угода про співпрацю та накреслений план заходів спільної діяльності.

Дотик до «Великого та Величного»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

TouchToGG

    19 вересня гімназисти 22 групи, куратор Мурасова О.Є. та вчитель англійської мови Лисенко Є.А. відвідали виставку «Велике і Величне» у Мистецькому Арсеналі – центральну мистецьку подію з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Ррусі.
    Крізь призму мистецтва учням продемонстрували  цивілізаційний вплив християнства на розвиток культури в Україні. Шедеври різних епох сакрального мистецтва зміцнили відчуття причетності кожного до видатних сторінок минулого, а відтак і відповідальності за творення сьогодення.

Подорож у Київську Русь

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

TripToKyivRus

    19 вересня  до 125 річчя з часу відкриття історичного музею України в Києві та 1025 річчя хрещення Русі гімназисти 10 групи  у супроводі куратора Каленик Н.К. відвідали експозицію «Східні слов’яни та давньоруська держава Київська Русь».
    Екскурсовод намагалася підтримати в дитячих серцях любов й пошану до свого історичного коріння, національної самосвідомості.

Захоплююча подорож стежками Великого Кобзаря

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

ChildrenOnRoad

    13 вересня в рамках відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка та з метою гідного вшанування пам’яті видатного сина українського народу, вивчення й популяризації спадщини Великого Кобзаря учні 10-их класів разом з кураторами Спориш Н.Д. та Сірою Н.М. відвідали м.Канів.
    Гімназисти вклонились могилі славетного Кобзаря на Чернечій (Тарасовій) горі, завітали до літературно-меморіального музею Т.Г.Шевченка та насолодились краєвидами Дніпра та канівських висот.

Екскурсія до пожежної частини

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Museum

     10 вересня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з метою запобігання виникнення травм під час пожеж учні 10-Б класу з куратором Сірою Н.М. відвідали музей пожежної частини.

Батьківські збори

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

 zbory

Увага!
10.09.2013
 
Клас Аудиторія Час проведення
8-А 208 18.30
8-Б 211 18.30
9-А конференц-зал 18.30
9-Б конференц-зал 18.30
10-А 111 18.30
10-Б 131 18.30
11-А актовий зал 18.30
11-Б актовий зал 18.30
 
11.09.2013
Клас Аудиторія Час проведення
7 клас 223 18:30
 
Збори голів батьківських комітетів відбудуться
10.09.2013 о 17:30.

З Днем знань!

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

 knowlegeday

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаю Вас з Днем знань!

    З нагоди свята бажаю Вам міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!

   Хтось вперше переступить поріг гімназії, а хтось продовжить навчання. Бажаю всім цікавого і творчого життя, великих здобутків та славних перемог, впевненості в завтрашньому дні. Оволодівайте новими знаннями, щоб могли творити майбутнє своїми руками, змінювати життя на краще.

    Нехай новий навчальний рік принесе Вам, шановні педагоги, учні, батьки, реалізацію добрих намірів і життєвих планів, додасть вам сили та натхнення.

  Зі святом!

Директор гімназії                              Світлана Балаба

Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок

Автор: Administrator. Опубліковано в Оголошення

shev   

  На виконання розпорядження Президента України № 263/2013-рп "Про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку" 2 вересня о 9:00 в гімназії відбудеться перший урок, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Вітаємо!

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Pasport

    23 серпня 2013 року голова Київської міської державної адміністрації Олександр Павлович Попов під час урочистої церемонії підняття Державного Прапора України вручав  паспорти юнакам і дівчатам столиці, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, мають перемоги на олімпіадах, змаганнях, конкурсах, є лідерами учнівського самоврядування. Серед них Анастасія Захарченко – президент учнівського самоврядування гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова, призер міського етапу МАН, переможниця багатьох конкурсів.
    Ми щиро вітаємо Настю з цією подією і пишаємося її досягненнями!

Міжнародний проект співробітництва освітян

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

Nigerian

12 червня 2013р в рамках міжнародного проекту в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулась зустріч з освітянами Федеральної Республіки Нігерії, які прибули до НПУ імені М.П.Драгоманова з метою підвищення педагогічної майстерності.
   В процесі обговорення питань освіти та виховання начальник районного управління освіти Є.В.Ярова та представники делегації узгодили перспективи співпраці та взяли участь у церемонії вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-их класів.

Звіт роботи хореографічних гуртків «Болеро» та «Step up» за 2012-2013 н.р.

Автор: Administrator. Опубліковано в Гуртки

Dancing2013 Свято 1 вересня «День знань» 01.09.2012
Dancing2013 Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Молодь обирає здоров’я»:
- літературна композиція
ІІІ місце
25.10.2012
Dancing2013 Лідер року - 2013
І місце
27.10.2012
Dancing2013 Конкурс дитячо-юнацької творчості
 «Невладний над подвигом час»
(номінація)
І місце

 

Dancing2013  День відкритих дверей  16.02.2013
Dancing2013 20-ти річчя Гімназії НПУ Драгоманова  27.10.2012
Dancing2013 Новий Рік 2013 24.12.2012
Dancing2013  Міс гімназії 2013  14.02.2013
Dancing2013  8 Березня  07.03.2013
Dancing2013 Кубок з черліденгу серед команд учнів 5-11 класів ІІІ місце

Звіт роботи вокального гуртка DSmusic за 2012-2013 н.р.

Автор: Administrator. Опубліковано в Гуртки

DSMusik2013 Свято 1 вересня «День знань» 01.09.2012
DSMusik2013 Свято «День вчителя» 05.10.2012
DSMusik2013 Свято «20 років гімназії» 25.10.2012
DSMusik2013

Свято «Новорічна казка»

Пісенний конкурс-концерт
«Звичайне диво для незвичайних жінок»
ІІ місце

14.02.2013

27.12.2012

 

DSMusik2013  Свято «8 березня»  07.03.2013
DSMusik2013  «День відкритих дверей»  17.04.2013
DSMusik2013  Свято «День матері»  16.05.2013
DSMusik2013  «Останній дзвоник»  24.05.2013

Наші досягнення у 2012-2013 році

Автор: Administrator. Опубліковано в Олімпіади

115 призових місць на районному етапі Всеукраїнських олімпіад*.

14 призових місць на міському етапі Всеукраїнських олімпіад.

*Це найкращий якісний показник
серед шкіл Шевченківського району.

Якісний показник призерів олімпіад

2013

           кількість призерів

Переможці ІІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад

[widgetkit id=55]

 

Кількісні показники призерів  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Olimpiad

Olimpiad

Переможці ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад

[widgetkit id=56]

Лідер - 2013

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Lider

Вітаємо Захарченко Анастасію, президента учнівського самоврядування гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова, з перемогою у районному конкурсі лідерів шкільного самоврядування «Лідер - 2013».

Прес-весна

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Press

Вітаємо редакцію газети «Драгоманівка» гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова за І місце у номінації «ГАЗЕТА» XI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

День науки

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

EOY2013

Напередодні Дня науки, 17 травня 2013 року, в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулась науково-практична конференція «Обдаровані діти гімназії у вінок української науки». У заході взяли участь гімназисти, наукові керівники, а також старший викладач Інституту інформатики НПУ імені М.П.Драгоманова Єфименко В.В., керівник відділення наук про землю Київської МАН Курлова З.О., молодший науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН Панкевич О.В. Після цікавих виступів та презентацій найкращих наукових робіт було підведено підсумки роботи Гімназійного наукового товариства у 2012-2013 н.р . та нагороджено переможців міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Конкурс авторської пісні

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Song2013

16 травня відбувся конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих акторів та виконавців. Шевченківський район на конкурсі представляла гімназія НПУ імені М.П.Драгоманова. Вітаємо гімназистку Смолянську Анастасію ученицю 10 класу, яка здобула І місце у номінації «Найкраща авторська пісня». Бажаємо подальших успіхів.

Молодь обирає здоров’я

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

EOY2013

14 травня відбувся ІІ (міський) етап VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Вітаємо команду «Діти майбутнього» гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова за ІІ місце у конкурсі плакатів, ІІ місце у конкурсі фотографій та ІІІ місце у літературно-музично-спортивній міні-композиції.

Добігає кінець 2012-2013 навчального року.

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

EOY2013

   Добігає кінець 2012-2013 навчального року. Проходять контрольні підсумкові роботи з навчальних предметів, моніторинги, а ще – захист курсових робіт, де багато гімназистів блискуче демонструють свої знання, захоплення, адже тему курсової роботи кожний учень вибирав за своїм уподобанням. Висока оцінка з курсової роботи, глибоке розкриття теми позитивно впливає на семестрову оцінку та на рейтинг.
У старшокласників незабаром почнеться відповідальна пора – ДПА та ЗНО. Всім бажаємо успіхів та високих досягнень.

Вибори президента учнівського самоврядування

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

EOY2013

25 квітня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулися вибори президента учнівського самоврядування на 2013-2014 н.р.
Напередодні виборів члени незалежної експертної комісії провели опитування «Кого з представлених кандидатів у президенти учнівського самоврядування ви бачите переможцем?». За результатами екзит-полу, перемога мала розділитись між двома кандидатами: Самсоновою Олександрою та Захарченко Анастасією. Впродовж дня працювала виборча дільниця. Членами комісії були Чередніченко Євгеній, Мамишев Андрій, Войт Катерина, Борисовська Анна та Бусарєва Марія.
За порядком проведення виборів спостерігав незалежний експерт Гончаров Валерій. Отже, за результатами голосування прем’єр-міністрами назначені Коршунова Катерина та Нестеренко Анастасія, посаду віце-президента займає Самсонова Олександра, з відривом у 20% перемогу отримала Захарченко Анастасія.

Турнір із шахів

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

EOY2013

22 квітня в гімназії завершився турнір з шахів. Навколо столиків зібралося чимало учасників турніру, які залюбки продемонстрували захоплення цією інтелектуальною грою, кмітливість та інтерес до шахів.
Кожна група наполеглива виборювала собі місце в ІІ турі. До фіналу дійшли команди 10, 22, 32, 41 та 42 груп. Призові місця розподілилися наступним чином:
І місце 41 та 42 груп и
ІІ місце – 22 група
ІІІ місце – 10 і 32 група
Вітаємо всіх учасників із досягнутим успіхом і бажаємо подальших перемог!

Конкурс «Срібне джерело»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

SilverRiver

18 та 19 квітня 2013 року в рамках VIII міського фестивалю конкурсу «Срібне джерело» пройшов районний огляд шкільних театральних колективів
У першому турі, який проходив в стінах нашої гімназії, участь у конкурсі взяли театральні колективи таких навчальних закладів: СШ № 41, СШ № 53, СШ № 91, гімназії НПУ ім. М. Драгоманова, СШ № 61. На розгляд журі були представлені яскраві постановки творів українських та зарубіжних письменників: «Мартин Боруля», «Мина Мазайло», «Кицин дім», «Пригоди в лісі».  
Вітаємо наш театральний колектив «Art Up» з найвищою перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!

День цивільної оборони в гімназії

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

DayCO13

17 квітня – День цивільної оборони в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова.
8:15 – засідання штабу ЦО. Заслуховування доповіді начальника штабу ЦО про готовність дій під час проведення Дня ЦО.
8:45 – лінійка за участю головного спеціаліста відділу мобілізаційної роботи КМДА Бабенка В.І.
10:40 – 11:30 – перегляд відеофільмів, проведення бесід з теми ЦО.
12:10 – евакуація учнів, учителів з приміщення та вихід у безпечне місце.
14:25 - обговорення проведення Дня цивільної оборони з керівним складом, педагогічними працівниками.

Охорона праці очима дітей

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Security13

15 та 17 квітня в рамках акції «Охорона праці очима дітей» в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулися уроки в 7 та 9 класі «Безпечна праця моїх батьків – моє щасливе майбутнє».
На заході в 9 класі був присутній начальник інспекції нагляду у машинобудуванні, на транспорті, у зв’язку Держгірпромнагляду Довгаль Валентин Олександрович. Гімназисти підготували твори та малюнки про умови праці своїх батьків. Органічним доповненням заняття з охорони праці стало надзвичайно цікаве спілкування учнів з Валентином Олександровичем.

Суботник

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Saturday

13 квітня педагогічний та учнівський колективи гімназії приєднались до суботника  в рамках весняного двомісячника.

Спартакіада

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Spartakiada

В рамках проведення "Спортивних ігор Олімпійців", присвячених олімпійському сторіччю Києва, 8 квітня пройшла комплексна естафета - веселі старти серед учнів 7-11 класів.

Регіональний проект «Впровадження елементів дистанційного навчання» в дії!

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

LinaKostenko

   У гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова під час вимушених канікул з гімназистами 8 класу, які знаходяться вдома, був проведений дистанційний урок з англійської мови. Завдяки новітнім технологіям учитель Бусленко М.В. пояснила нову тему, повторила пройдений матеріал.
   Такий незвичайний урок викликав великий інтерес в учнів.

Конкурс з атомної енергетики

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Atomna2013

   Учениця 11 класу Кухарчук Анастасія стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу – захисту наукових робіт з атомної енергетики та ядерної фізики, організованого Українським Ядерним Товариством та Національною атомною енергетичною компанією «Енергоатом».
   З 82 надісланих робіт на публічний захист було допущено 19. Наукова конференція проходила 25-28 березня в Южноукраїнську Миколаївської області.

Літературний вечір                  «Сад нетанучих скульптур»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

LinaKostenko

   З нагоди Дня народження Ліни Костенко в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся літературний вечір «Сад нетанучих скульптур».
   Гімназисти з щирим захопленням читали улюблені поезії Ліни Костенко, звучали пісні на її слова. Старшокласники запропонували глядачам навіть інсценізації деяких творів великої поетеси.

Декада гуманітарних дисциплін 2012-2013 н.р.

Автор: Administrator. Опубліковано в Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін

У рамках педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання» 11 березня в гімназії розпочалася декада гуманітарних дисциплін.
Заходи до декади гуманітарних дисциплін

Свято 8-го березня

Автор: Administrator. Опубліковано в Фотогалерея

Spring8-13_01

Весна на кінчику пера
Торкнись і зазвучить віршами
Бо ж на дворі така пора
Що грає барвами піснями

Учнівський парламент у ролі сучасного вчителя

Автор: Administrator. Опубліковано в Учнівське самоврядування

SelfGovDay2013_01

   6 березня в рамках педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання» пройшов День учнівського самоврядування.
   Вчителі-дублери провели 38 уроків, 9 кураторських годин.  Протягом дня плідно працювали медична сестра, бібліотекар, інспектор з харчування, керівник прес-центру, психологи.
  Підсумком дня самоврядування було проведення експертного дослідження педколективу гімназії та представлення його результатів на педраді «Учнівський парламент у ролі сучасного вчителя».

Результати олімпіади 2012-2013

Автор: Administrator. Опубліковано в Олімпіади

За результатами районного этапу Всеукраїнських олімпіад у 2012-2013 н.р. гімназисти отримали 116 призових місць. Це найкращий якісний показник серед шкіл Шевченківського району.

Не владний над подвигом час

Автор: Administrator. Опубліковано в Виховна робота

NVNPCh_01

21 лютого 2013 року відбувся районний конкурс «Не владний над подвигом час», присвячений 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників  та Року дитячої творчості
Театральна студія «Art-up» посіла І місце у номінації «Театральне мистецтво», а вокальний ансамбль став дипломантом у номінації «Сучасна патріотична пісня».
Щиро вітаємо з перемогою наших гімназистів та керівників мистецьких колективів, бажаємо і надалі бути першими.

Зв’язок між поколіннями

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

LlMo2013_01

    21 та 22 лютого 2013 року клуб бабусь організував виставку ляльок в національному костюмі. Представлені експонати були виготовлені власноруч Тетяною Михайлівною -  бабусею учня 22 групи Ярмоли Пилипа. Діти захоплено розглядали ляльки, цікавилися секретами виготовлення незвичайних експонатів. Тетяна Михайлівна охоче відповідала на всі питання, а насамкінець провела гімназисткам майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

День відкритих дверей гімназії

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

DVD1602_01

    16 лютого 2013 року в гімназії відбувся День відкритих дверей. На свято завітало багато гостей.
Гімназисти познайомили з закладом, розповіли про досягнення в навчальній діяльності, продемонстрували на сцені мистецькі таланти, охоче провели екскурсії по закладу. Для гостей були організовані конкурси та цікаві ігри.

«Передчасно обірвана пісня»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

VdovaPidpalogo_01

14 лютого учні 8-го класу мали чудову нагоду – годину спілкування з дружиною поета-шістдесятника Володимира Підпалого.
Завдяки неймовірним зусиллям берегині родини, вдови поета, багаторічного директора Музею Максима Рильського Ніли Андріївни Підпалої, збережена й повернена в літературний обіг творча спадщина чоловіка. Нині Ніла Андріївна є Лауреатом премії імені Олени Пчілки (2007), премії імені Олекси Гірника (2006).

Міс 2013

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Mis2013_01

На День закоханих у стінах нашої гімназії відбувся грандіозний конкурс «Міс 2013».

Загальні батьківські збори

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Photo01

5 лютого 2013 року в гімназії відбулись загальні батьківські збори під гаслом «Якість суспільства залежить від здатності людей співіснувати одне з одним, поважати, підтримувати, об’єднувати свої зусилля в ім’я матеріального і духовного життя».

Диспут на тему «Філософія вибору: правильне формування життєвих цінностей»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Photo01

4 лютого 2013 року в рамках проведення акції «Наступність поколінь» відбувся диспут на тему «Філософія вибору: правильне формування життєвих цінностей».

Учасниками були учні 11, 41 груп  та батько випускниці гімназії 2005 року, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії КНЕУ Соколов Сергій Володимирович.

Зустріч з воїном-афганцем

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Photo01

1 лютого до річниці виводу військ з Афганістану відбулась зустріч з воїном-афганцем, поетом, публіцистом, лауреатом міжнародних конкурсів авторської пісні В’ячеславом Купрієнком.

День Cоборності України

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Photo01

22 січня навчальний день у гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова розпочався з урочистої лінійки, присвяченої Дню Соборності і свободи України.

Українська історія – англійською!

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

3c0821eaa1b64b9293c4c9de94d8887b42c15826

Музей Національної телекомпанії України – постійне місце зустрічі сучасного медійного світу та історії українського телебачення від найпершого виходу в ефір. Але нещодавно лялька Катруся, Грицик, ведмежа Дрімко та інші зірки українського телебачення минулих років, стали свідками несподіваної екскурсії.

День учнівського самоврядування

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

IMG 3524

В гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова 7 грудня  представники учнівського самоврядування провели акцію «Дізнайся більше про самоврядування в гімназії!».  Традиційно день учнівського самоврядування в гімназії проводиться в переддень свята 8 Березня.

Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

IMG 3524

В рамках проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 3 грудня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова соціальним педагогом та членами молодіжного клубу «Здорова молодь України» були проведені заходи: