Статті

Міжнародний форум «Дніпро єднає»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Dnipro

     28 вересня учні 11 групи взяли участь у Міжнародному форумі-зустрічі представників учнівської та студентської молоді України, Росії, Білорусії «Дніпро єднає» в рамках проекту «Соціоterra майбутнє світу».

Плин вічності крізь слово Кобзаря

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Shevchenko

З нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка 27 вересня 2013 року гімназисти 22 групи з куратором Мурасовою О.Є., вчителем української мови та літератури Мінаковою Н.М. та представниками батьківської громади відвідали місто Канів.

Перші кроки в науку

Автор: Administrator. Опубліковано в Конкурс-захист робіт МАН

Chech

     24 вересня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася установча конференція МАН «Перші кроки в науку». В роботі конференції взяли участь юні дослідники, їх педагогічні керівники, наковці НПУ імені М.П.Драгоманова та інших вищих навчальних закладів, співробітники педагогічної бібліотеки імені В.О.Сухомлинського, члени батьківської МАН.

Стартував рік нових, наукових досліджень і, можливо, відкриттів.

Міжнародний проект співробітництва освітян

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Chech

     20 вересня 2013 року в рамках Міжнародного співробітництва в освіті гімназію НПУ імені М.П.Драгоманова відвідала директор Першої Слов’янської гімназії м.Праги Тетяна Перглер. Під час зустрічі була поновлена угода про співпрацю та накреслений план заходів спільної діяльності.

Дотик до «Великого та Величного»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

TouchToGG

    19 вересня гімназисти 22 групи, куратор Мурасова О.Є. та вчитель англійської мови Лисенко Є.А. відвідали виставку «Велике і Величне» у Мистецькому Арсеналі – центральну мистецьку подію з нагоди відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Ррусі.
    Крізь призму мистецтва учням продемонстрували  цивілізаційний вплив християнства на розвиток культури в Україні. Шедеври різних епох сакрального мистецтва зміцнили відчуття причетності кожного до видатних сторінок минулого, а відтак і відповідальності за творення сьогодення.

Подорож у Київську Русь

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

TripToKyivRus

    19 вересня  до 125 річчя з часу відкриття історичного музею України в Києві та 1025 річчя хрещення Русі гімназисти 10 групи  у супроводі куратора Каленик Н.К. відвідали експозицію «Східні слов’яни та давньоруська держава Київська Русь».
    Екскурсовод намагалася підтримати в дитячих серцях любов й пошану до свого історичного коріння, національної самосвідомості.

Захоплююча подорож стежками Великого Кобзаря

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

ChildrenOnRoad

    13 вересня в рамках відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка та з метою гідного вшанування пам’яті видатного сина українського народу, вивчення й популяризації спадщини Великого Кобзаря учні 10-их класів разом з кураторами Спориш Н.Д. та Сірою Н.М. відвідали м.Канів.
    Гімназисти вклонились могилі славетного Кобзаря на Чернечій (Тарасовій) горі, завітали до літературно-меморіального музею Т.Г.Шевченка та насолодились краєвидами Дніпра та канівських висот.

Екскурсія до пожежної частини

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Museum

     10 вересня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з метою запобігання виникнення травм під час пожеж учні 10-Б класу з куратором Сірою Н.М. відвідали музей пожежної частини.

Батьківські збори

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

 zbory

Увага!
10.09.2013
 
Клас Аудиторія Час проведення
8-А 208 18.30
8-Б 211 18.30
9-А конференц-зал 18.30
9-Б конференц-зал 18.30
10-А 111 18.30
10-Б 131 18.30
11-А актовий зал 18.30
11-Б актовий зал 18.30
 
11.09.2013
Клас Аудиторія Час проведення
7 клас 223 18:30
 
Збори голів батьківських комітетів відбудуться
10.09.2013 о 17:30.