Свято Нового року

NewYear2014

    Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято.
    Незабутньою, веселою та казковою була новорічна вистава 26 грудня, яку подарували учні 10-А класу.

Тиждень науки

ScienceWeek

    У гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова завершився тиждень науки. В захисті наукових проектів взяли участь 58 гімназистів та учні-партнери Деснянської гімназії.
    Попереду підсумкова конференція, нагороди, приємні враження.

Свято святого Миколая

OneWorkDay

    19 грудня до гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова завітав Святий Миколай.
    Чудотворець та янгол-помічник подарували надзвичайно гарне, наповнене душевним теплом та добротою свято.

Знай свої права та обов’язки

KnowYuorRights

    В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулись наступні заходи із залученням юристів та фахівців правознавчих наук.

Музей Драгоманова

OneWorkDay

    В рамках здійснення проекту «Один робочий день моїх батьків» 12 грудня 2013 року учні 22 групи з куратором Мурасовою О.Є та вчителем англійської мови Лимарчук М.В. відвідали музей НПУ імені М.П.Драгоманова, де працює Ципнятова Ірина Вікторівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури. Гімназисти доторкнулися до науково-педагогічної спадщини видатного українського педагога, дізналися історію розвитку та становлення навчального закладу.

Всеукраїнський семінар-практикум

MAN2013

    3 грудня 2013року на базі гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся Всеукраїнський семінар-практикум керівників наукових відділень МАН України.
Серед учасників завідувачі лабораторії наукових відділень МАН України, Київської МАН, методисти обласних відділень МАН.
Учасників конференції привітала директор гімназії Балаба Світлана Олександрівна, учні гімназії та директор Національного центру МАН України Лісовий Оксен Васильович.

Всеукраїнськиї день боротьби зі снідом

ACID14

2 грудня до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся інтерактивний урок «Що ти знаєш про СНІД?» серед учнів 7-10 класів.

Українська історія – англійською!

3c0821eaa1b64b9293c4c9de94d8887b42c15826

Музей Національної телекомпанії України – постійне місце зустрічі сучасного медійного світу та історії українського телебачення від найпершого виходу в ефір. Але нещодавно лялька Катруся, Грицик, ведмежа Дрімко та інші зірки українського телебачення минулих років, стали свідками несподіваної екскурсії.

День учнівського самоврядування

IMG 3524

В гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова 7 грудня  представники учнівського самоврядування провели акцію «Дізнайся більше про самоврядування в гімназії!».  Традиційно день учнівського самоврядування в гімназії проводиться в переддень свята 8 Березня.

Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом

IMG 3524

В рамках проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 3 грудня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова соціальним педагогом та членами молодіжного клубу «Здорова молодь України» були проведені заходи: