Перехрестя кохання

Valentine14

14 лютого на День Святого  Валентина в гімназії була проведена розважальна гра «Перехрестя кохання».  Прекрасні Дами й галантні Кавалери, запросили всіх на бал святого Валентина.
Учасники та гості свята із захопленням спостерігали за виступами пар.
Тож вітаємо переможців:
І місце – 42 група (Кривошеєв Олександра та Казаніна Катерина)
ІІ місце – 22 група (Черниш Кіріл та Карасьова Поліна)
ІІІ місце – 32 група (Кундеревич Віктор та Гордієвська Ганна)

"Здорова родина - здорова дитина!"

Sport

   06 лютого 2014 року, у день урочистого підняття національного прапора України на зимових олімпійських іграх у Сочі, в гімназії відбулося спортивне свято "Здорова родина - здорова дитина!".
     Захід проходив у спортивному комплексі НПУ імені М.П.Драгоманова за підтримки ректора Андрущенка В.П.
     Команди-учасники складалися з гімназистів, учителів та батьків.

Результати олімпіади 2012-2013

За результатами районного этапу Всеукраїнських олімпіад у 2012-2013 н.р. гімназисти отримали 116 призових місць. Це найкращий якісний показник серед шкіл Шевченківського району.

Не владний над подвигом час

NVNPCh_01

21 лютого 2013 року відбувся районний конкурс «Не владний над подвигом час», присвячений 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників  та Року дитячої творчості
Театральна студія «Art-up» посіла І місце у номінації «Театральне мистецтво», а вокальний ансамбль став дипломантом у номінації «Сучасна патріотична пісня».
Щиро вітаємо з перемогою наших гімназистів та керівників мистецьких колективів, бажаємо і надалі бути першими.

Зв’язок між поколіннями

LlMo2013_01

    21 та 22 лютого 2013 року клуб бабусь організував виставку ляльок в національному костюмі. Представлені експонати були виготовлені власноруч Тетяною Михайлівною -  бабусею учня 22 групи Ярмоли Пилипа. Діти захоплено розглядали ляльки, цікавилися секретами виготовлення незвичайних експонатів. Тетяна Михайлівна охоче відповідала на всі питання, а насамкінець провела гімназисткам майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

День відкритих дверей гімназії

DVD1602_01

    16 лютого 2013 року в гімназії відбувся День відкритих дверей. На свято завітало багато гостей.
Гімназисти познайомили з закладом, розповіли про досягнення в навчальній діяльності, продемонстрували на сцені мистецькі таланти, охоче провели екскурсії по закладу. Для гостей були організовані конкурси та цікаві ігри.

«Передчасно обірвана пісня»

VdovaPidpalogo_01

14 лютого учні 8-го класу мали чудову нагоду – годину спілкування з дружиною поета-шістдесятника Володимира Підпалого.
Завдяки неймовірним зусиллям берегині родини, вдови поета, багаторічного директора Музею Максима Рильського Ніли Андріївни Підпалої, збережена й повернена в літературний обіг творча спадщина чоловіка. Нині Ніла Андріївна є Лауреатом премії імені Олени Пчілки (2007), премії імені Олекси Гірника (2006).

Міс 2013

Mis2013_01

На День закоханих у стінах нашої гімназії відбувся грандіозний конкурс «Міс 2013».

Загальні батьківські збори

Photo01

5 лютого 2013 року в гімназії відбулись загальні батьківські збори під гаслом «Якість суспільства залежить від здатності людей співіснувати одне з одним, поважати, підтримувати, об’єднувати свої зусилля в ім’я матеріального і духовного життя».

Диспут на тему «Філософія вибору: правильне формування життєвих цінностей»

Photo01

4 лютого 2013 року в рамках проведення акції «Наступність поколінь» відбувся диспут на тему «Філософія вибору: правильне формування життєвих цінностей».

Учасниками були учні 11, 41 груп  та батько випускниці гімназії 2005 року, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії КНЕУ Соколов Сергій Володимирович.

Зустріч з воїном-афганцем

Photo01

1 лютого до річниці виводу військ з Афганістану відбулась зустріч з воїном-афганцем, поетом, публіцистом, лауреатом міжнародних конкурсів авторської пісні В’ячеславом Купрієнком.