Шляхами подвигу і слави

PodvigiSlava

Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів,
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

    8 травня, напередодні Дня Перемоги, гімназисти 12 групи представили громадянсько-патріотичний проект «Шляхами подвигу і слави». Учні згадали подвиг не лише Героїв Великої Вітчизняної   Війни, а й учасників війни в Афганістані, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та Героїв Майдану. Подвиг цих людей неоціненний і ми повинні цінувати те, що вони зробили для нашого майбутнього та мирного неба над нами.

Екологічними стежками

EcoRoad

Людина може допустити помилку і визнання її облагороджує.
Але двічі облагороджує, якщо людина виправить помилку.
НАВОЇ Нізамаддін Світ Алішер

    6 травня гімназисти 11 групи представили навчально-виховний проект «Екологічними стежками».
    Проблеми екології в наш час є дуже актуальними, оскільки люди активно відстоюють свої цілі, інтереси, часто далекі від інтересів суспільства і людства в цілому. Адже зараз ми живемо, навіть не задумуючись про те, що залишимо після себе для майбутніх поколінь. У своєму проекті гімназисти показали що може зробити людство, щоб врятувати планету.

Шляхами подвигу і слави

PodvigiSlava

Весна іде квітчасто, гордо, юно,
Як втілення найчарівніших снів.
О весно красна, ти  ще не забула
В історії своїх жахливих днів?

Із року в рік часопис віддаляє
Своїх нащадків далі від війни.
І травень знов і знов нагадає,
Як із життя ішли його сини.

Буяють мирно квіти на могилах,
До сонця красного метелики летять.
А ті, кому війна зламала крила,
Священним вічним сном в могилах сплять.

    25 квітня 2014 року гімназисти 41 групи представили проект, присвячений 70-річчю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Та чуттєвість, з якою учні передали дух війни, не залишила байдужим нікого із глядачів.

Мистецькі паралелі

Parallels

    24 квітня гімназисти 32 групи представили художньо-естетичний проект «Мистецькі паралелі», під час роботи над яким проявили всю свою творчість та винахідливість.

Сім чудес України

SevenMofUkr

    22 квітня 2014 року гімназисти 10 групи представили краєзнавчий проект «Сім чудес України».
    У світі є багато напрочуд прекрасних споруд. Сім найкращих з них називають чудесами світу. Це справді дивовижні витвори мистецтва, що здаються нерукотворними: Єгипетські Піраміди, Олександрійський Маяк, Сади Семіраміди...
Але краса має багато облич, вона втілюється в різних формах, і багато з таких втілень знаходяться в Україні. Серед них теж можна виділити сім чудес. Гімназисти вже відвідали Софію Київську та Києво-Печерську Лавру, що захопили їх своєю величністю та красою. В наступному навчальному році 10 група планує продовжити роботу над цим проектом та відвідати інші чудеса нашої країни.

Лідер - 2013

Lider

Вітаємо Захарченко Анастасію, президента учнівського самоврядування гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова, з перемогою у районному конкурсі лідерів шкільного самоврядування «Лідер - 2013».

Прес-весна

Press

Вітаємо редакцію газети «Драгоманівка» гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова за І місце у номінації «ГАЗЕТА» XI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

День науки

EOY2013

Напередодні Дня науки, 17 травня 2013 року, в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулась науково-практична конференція «Обдаровані діти гімназії у вінок української науки». У заході взяли участь гімназисти, наукові керівники, а також старший викладач Інституту інформатики НПУ імені М.П.Драгоманова Єфименко В.В., керівник відділення наук про землю Київської МАН Курлова З.О., молодший науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН Панкевич О.В. Після цікавих виступів та презентацій найкращих наукових робіт було підведено підсумки роботи Гімназійного наукового товариства у 2012-2013 н.р . та нагороджено переможців міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Конкурс авторської пісні

Song2013

16 травня відбувся конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих акторів та виконавців. Шевченківський район на конкурсі представляла гімназія НПУ імені М.П.Драгоманова. Вітаємо гімназистку Смолянську Анастасію ученицю 10 класу, яка здобула І місце у номінації «Найкраща авторська пісня». Бажаємо подальших успіхів.

Молодь обирає здоров’я

EOY2013

14 травня відбувся ІІ (міський) етап VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Вітаємо команду «Діти майбутнього» гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова за ІІ місце у конкурсі плакатів, ІІ місце у конкурсі фотографій та ІІІ місце у літературно-музично-спортивній міні-композиції.