Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym2
  • gym4
  • gym2
  • gym4
  • gym4

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

І знову пам’ять ожива

В рамках громадянсько-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» до 70- річчя визволення Києва та України гімназисти 9-А  та 11–А класів протягом першої чверті відвідали:

1. Музей партизанської слави 25.09.
2013
AgainLive_04
2. Національний музей Великої Вітчизняної війни
(тематичний урок «Вічний вогонь»)
16.10.
2013
AgainLive_04
3. Військово-історичний музей «Битва за Дніпро 1943 року» в селі Нові Петрівці 02.10.
2013
AgainLive_06
4. Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник. Волонтерська робіта. Прибрані 4 поховання загиблих захисників ВВВ. 18.10.
2013
AgainLive_02
5. Зустріч з Корчинською Галиною Миколаївною донькою командуючого авто-амортизованими частинами Київського військового округу у 1941р., яка поділилася спогадами про бойовий шлях батька. 23.10.
2013
AgainLive_03

Акція «Збережемо пам’ять»

Savemeory_01

18 жовтня учні 21 групи на чолі з куратором Гавриш Н.В. в рамках громадянсько-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» до 70-річчя Визволення Києва відвідали Державний історико-меморіальний Лук’янівський заповідник та долучились до волонтерських робіт, прибравши 4 поховання загиблих захисників ВВВ.

Незабутня подорож у минуле «Титанік. Корабель мрій».

Titanik

17 жовтня учні 8-А класу долучилися до грандіозної слави найвідомішої трагедії в історії мореплавства, відвідавши виставку «Титанік. Корабель мрій».
Діти занурились у незабутню подорож у минуле і дізналися, що за ефемерне життя проходило на борту нещасливого судна-гіганта з моменту його створення і будівництва до нинішнього стану останків, що лежать на глибині майже 4 кілометри на морському дні.

Вітаємо переможців інтелектуальної гри «Як стати лідером»

KLider

    12 жовтня 2013 року в Інституті психології та соціально-політичних наук Київського міжнародного університету пройшла інтелектуальна гра «Як стати лідером» серед учнів 10-11 класів шкіл м. Києва.
Змагання проходило у три етапи.
     У першому завданні – «Дискусійному клубі» – команди мали представити аргументи «Так» чи «Ні» щодо  проблеми «Закордонна освіта краще ніж українська». В цьому завданні учасники продемонстрували ораторський талант, вміння доводити і аргументувати свою позицію, переконливо вести дискусію.
     У «Домашньому завданні» команди представляли проекти громадських молодіжних організацій, метою яких є об'єднання зусиль молоді для реалізації культурних, соціальних, вікових та інших інтересів. Команда гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова представила проект громадської організації «Свідоме майбутнє», що спрямована допомогти молодій особистості зробити вдалий професійний вибір.
     Останнім етапом була вікторина, зміст запитань якої був  у  межах  шкільної програми з Всесвітньої історії (ХХ ст.), Історії України (ХХ ст.).
Тож вітаємо команду «Драгоманівці» у складі:
-    Захарченко Анастасії
-    Джурика Юрія
-    Тихомирова Георгія
-    Ніканорової Катерини
-    Палій Ярослави
-    Шпакович Ольги
з перемогою в інтелектуальній грі та бажаємо подальших успіхів.

Флеш-моб «Цигарка в обмін на цукерку»

Flashmob

Здоров'я людини – тема завжди актуальна! Зараз модно бути спортивним, підтримувати добру фізичну форму, щоб мати енергію на все: на цікаву роботу, кар'єрне зростання, подорожі, захоплення … та на довге – довге щасливе життя! В цьому переконані волонтери молодіжного клубу, і, звичайно, намагаються переконати в цьому інших!
Тому, 11 жовтня 2013 року з метою пропаганди здорового способу життя представники молодіжного клубу «Здорова молодь України» провели флеш-моб «Цигарка в обмін на цукерку». Учні пропонували  перехожим кинути згубну звичку тютюнопаління та обміняти цигарки на цукерки. В результаті було зібрано 78  цигарок, які демонстративно були знищені організаторами акції.
Доброзичливість дітей налаштовувала людей на позитивні емоції. Деякі курці навіть обіцяли переглянути свій спосіб життя та спробувати залишити шкідливу звичку. Сподіваємось, що під час наступних акцій ці перехожі вже отримають свою цукерку за успіхи в боротьбі з палінням!

У Скарбниці людських знань

Library

    11 жовтня гімназисти 22 групи з куратором Мурасовою О.Є. та вчителем англійської мови Лисенко Є.А. відвідали Національну парламентську бібліотеку України. Учні записалися до бібліотеки, відвідали читальні зали та відділ рідкісних і цінних книг,  дізналися про історію книгодрукування в Україні.
    Кожен зміг перегорнути сторінки шедеврів друкованого слова: «Біблії» Івана Федорова (1581 р.), «Енеїди» І. Котляревського (1808), прижиттєве видання М. Грушевського, М.Драгоманова, І.Франка, інших книг того часу, а також сучасні коштовні видання – перлини видавничої справи.

Здорова молодь України

HealthyYoung

2 жовтня представники молодіжного клубу «Здорова молодь України» в рамках тижня здоров’я провели акцію «Правда про куріння».