Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym4
  • gym2
  • gym4
  • gym2
  • gym4

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

Калейдоскоп юних талантів

Kalejdoskop2013

    29 листопада в рамках «Року творчості» в гімназії відбувся фінал конкурсу «Калейдоскоп юних талантів». У перший конкурсний день 26 листопада були представлені 22 номери в номінаціях «Оратор», «Віртуоз» та «Майстер танцю».
     27 листопада відбувся другий конкурсний день з номінаціями «Декоративно-прикладне мистецтво», «Вокал» та «Фотограф».
Всього взяли участь 54 гімназисти. Десять учасників були нагороджені кубками «Талант-2013».  Вітаємо з перемогою!

Вчена рада НПУ імені М.П.Драгоманова

VchenaRada

     28 листопада 2013 року директор гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова Балаба Світлана Олександрівна звітувала на засіданні Вченої ради НПУ імені М.П.Драгоманова «Про стан та перспективи розвитку гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова».
У засіданні взяли участь: начальник управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Ярова Євгенія Валентинівна, представники батьківської громадськості  та вчителі гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова.

Семінар-практикум вчителів світової літератури

Seminar2013

    25 листопада в гімназії для вчителів світової літератури відбувся семінар-практикум на тему: «Використання інтерактивних методів для розвитку комунікативних та творчих здібностей учнів».
    У роботі семінару взяли учать не лише вчителі району, а  й учні гімназії.

Абетка мистецтва

ArtAlphabet

    15 листопада в рамках проекту «Абетка мистецтва. Інтерактивний курс для підлітків» у співпраці з Національним художнім музеєм України учні 22 групи з куратором Мурасовою О.Є. та вчителем англійської мови Бусленко М.В. відвідали перше заняття у стінах музею. Гімназисти дізналися про історію мистецтва та створили карту досягнень культури стародавніх цивілізацій і хронологічну послідовність розвитку художніх стилів.

Екскурсія до с. Нові Петрівці

NewPetrivci

    12 листопада 2013 року   з нагоди 70-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників учні 8-х класів гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відвідали діораму «Битва за Київ. Лютізький плацдарм. 1943р.».

Пісні обпалені війною

WarSong

    В рамках 70-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників учні гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова з великим задоволенням прослухали музично-літературну лекцію Національної філармонії України «Пісні обпалені війною». Задушевний, проникливий голос заслуженого артиста України Бориса Лободи навів учнів на глибокі роздуми.

Жива пам'ять

Photo41

    8 листопада учні 11-го класу гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова своїм проникливий виступом «Випускна фотографія 41-го» відкрили  конкурс «Жива пам'ять». Матеріал виступу справив на присутніх незабутнє враження, спонукав до роздумів.
    Цього дня спеціалізованій  школі № 169 була надана честь стати осередком спогадів. Всі учасники з гідністю, великою повагою та шаною представили тих, хто виборов велику перемогу і дав усім нам можливість жити під мирним небом.
    А ми, в свою чергу, вітаємо своїх учнів 9-А класу гімназії НПУ імені Драгоманова Хоменка Андрія та Фесенко Анастасію з перемогою у цьому конкурсі.

Захист проекту «Шляхами подвигу і слави»

KyivHeroCity

    6 листопада відбувся захист громадянсько-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» до 70-річчя Визволення Києва. Учні 9-А класу з гідністю, великою повагою та шаною представили результати дослідження цих героїчних сторінок історії.

Київ - місто-герой

WayOfProud

    6 листопада  з нагоди відзначення 70-річчя визволення міста Києва  учні гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова на чолі із заступником  голови Київської міської державної адміністрації, головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, начальником управління освіти Шевченківського району вшанували пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної Війни біля пам’ятного знаку «Києву – місту-герою».