Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym2
  • gym4
  • gym2
  • gym4
  • gym4

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

Педагогічна рада

PedRada

Культурологічний аспект в освітньому просторі гімназії як засіб формування морально-духовної особистості


    27 березня 2014 року з нагоди святкування 200-річчя ювілею Великого Кобзаря після урочистого відкриття реконструйованого музею Тараса Шевченка  педагогічний колектив гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова разом із співробітниками Національного музею імені Т.Г.Шевченка провели педагогічну раду на тему: «Культурологічний аспект в освітньому просторі гімназії як засіб формування морально-духовної особистості».
    Після педагогічної ради співробітники музею запросили педагогічний колектив  зануритися в атмосферу ХІХ століття та ще глибше пізнати життя Великого Кобзаря.

Модель ООН. Київ-2014

Junior

    "Модель ООН. Київ-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми
    21-23 березня 2014 року гімназисти взяли участь у VII регіональній конференції "Модель ООН. Київ-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми.
У ході конференції учасники отримали досвід роботи в групах, оволоділи технікою презентувати себе «як дипломата», продемонстрували вміння користуватись отриманою інформацією та діяти по заданому алгоритму завдання з позиції Посла країни, яку представляли.
Вітаємо учасників команди:
    Джурика Юрія – 11-А клас
    Лоскутова Романа – 11-А клас
    Самсонову Олександру – 10-А клас
    Терещенко Олександру – 10-А клас
Бажаємо подальших успіхів!

Зустріч із шевченкознавцем

ShevaSci

    В рамках святкування 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря 18 березня 2014 року гімназисти 11 та 22 груп відвідали Центральну бібліотеку ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва, де відбулася зустріч з Тамарою Пилипівною Дворниченко — науковцем Національного музею Тараса Шевченка.
    Вона відкрила аудиторії багато цікавих сторінок про потаємні закутки поетового серця, про музи натхнення, які народжувались у Шевченковій душі.

Медичний огляд

Шановні батьки!

    Звертаємо увагу на те, що учні 7-9 класів повинні пройти медичний огляд у поліклініці за місцем проживання. Учням повинні бути видані медичні довідки за формами 0-86-1/0 та 0-86-2/0.

    Випускники 41 та 42 груп повинні пройти диспансерний огляд для оформлення довідок для вступу до ВНЗ. Учням повинні бути видані бланки диспансеризації.

Модель ООН. Юніор-2014

Junior

    15 березня 2014 року команда гімназистів на чолі з вчителем історії Голод Н.А. взяли участь у I конференції "Модель ООН. Юніор-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми.
    Під час конференції учні ознайомилися з діяльністю Міжнародної організації Об’єднаних Націй,  змогли відчути себе відповідальними за вирішення глобальних проблем людства, ознайомилися з позицією дипломата та політика.

Музей ДП «Антонов»

Antonov

    13 березня гімназисти 10 групи разом із куратором Каленник Н.К. та вчителем  Лисенко Є.А. в рамках здійснення профорієнтаційної роботи відвідали Музей ДП «Антонов», а також Меморіальний кабінет-музей О.К.Антонова. Учні дізналися історію становлення державної авіації та як створювалися найкращі українські літаки.

Благодійний фонд «Щаслива лапа»

LuckyPaw

    4 березня 2014 року учні сьомого та восьмих класів взяли участь в інтерактивному лекторії  «Формування гуманного ставлення до тварин». Представникам благодійного фонду «Щаслива лапа» вдалося розчулити серця багатьох юних гімназистів та долучити їх до волонтерського руху на захист тварин.

Літературний вечір                  «Сад нетанучих скульптур»

LinaKostenko

   З нагоди Дня народження Ліни Костенко в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся літературний вечір «Сад нетанучих скульптур».
   Гімназисти з щирим захопленням читали улюблені поезії Ліни Костенко, звучали пісні на її слова. Старшокласники запропонували глядачам навіть інсценізації деяких творів великої поетеси.

Декада гуманітарних дисциплін 2012-2013 н.р.

У рамках педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання» 11 березня в гімназії розпочалася декада гуманітарних дисциплін.
Заходи до декади гуманітарних дисциплін

Свято 8-го березня

Spring8-13_01

Весна на кінчику пера
Торкнись і зазвучить віршами
Бо ж на дворі така пора
Що грає барвами піснями

Учнівський парламент у ролі сучасного вчителя

SelfGovDay2013_01

   6 березня в рамках педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання» пройшов День учнівського самоврядування.
   Вчителі-дублери провели 38 уроків, 9 кураторських годин.  Протягом дня плідно працювали медична сестра, бібліотекар, інспектор з харчування, керівник прес-центру, психологи.
  Підсумком дня самоврядування було проведення експертного дослідження педколективу гімназії та представлення його результатів на педраді «Учнівський парламент у ролі сучасного вчителя».