Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym2
  • gym4
  • gym2
  • gym4
  • gym4

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

Національний музей Чорнобилю

Chornobyl2

(в рамках проекту 8-Б класу «Шляхами подвигу і слави»)

    16 квітня 2014 року гімназисти 12 групи відвідали Національний музей Чорнобилю напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
    Ознайомлення з експонатами музею переконливо стверджує, скільки ж людей могли щасливо жити в цьому, колись гарному, зеленому місті Прип'ять. Але два кілометри, що розділяли Прип'ять і Чорнобиль, стали відстанню пам'яті, яку й досі не пройшов кожен житель міста, бо таке не забувається.
    Всі, хто живе сьогодні, повинні пам’ятати про тисячі людей, на плечі яких лягла тяжка ноша ліквідації наслідків аварії, ноги яких топтали радіаційний пил, а тіла вбирали в себе смертоносні рентгени та не допустити іншої катастрофи.

День цивільної оборони

DayCO

    17 квітня 2014 р. в гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся День Цивільного захисту. Вперше цей захід було проведено у формі квесту. На урочистій лінійці учнів поділили на команди. У кожної команди був власний маршрутний лист, за яким координувалася робота впродовж дня. Маршрут складався з чотирьох станцій : «Першої допомоги», «Станції Оперативної дії (№ 1, №2)», «Запобігти, врятувати, допомогти» та «Контрольного пункту», на яких гімназисти здобули навички збереження життя в  надзвичайних ситуаціях.
    По завершенню відбулася навчальна евакуація та підсумкова лінійка.
    Сподіваємося, що гімназисти поглибили свої знання, які допоможуть їм не розгубитися у різних життєвих ситуаціях.

«Мистецька фортеця»

Fortecia14

    11 квітня 2014 року гімназійна команда, на чолі з Абрамовою О.І. та Гончаровим В.І., взяла участь у ІІІ Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця».
    Гра складалась з художньо-естетичного напрямку роботи, модульними елементами якого були станції: «Джерело орфоепії», «Мистецтво музики», «Імідж пластики», «Техніка мистецтва» та «Художня асоціатива», під час відвідування яких учасники дізнавались цікаве про той чи інший вид мистецтва та мали можливість спробувати та продемонструвати власні мистецькі здатності.
    Вітаємо команду нашої гімназії з почесним ІІ місцем.

Екскурсія до Києво-Печерської Лаври

Lavra2

(в рамках проекту 7-го класу «Сім чудес України»)

   3 квітня 2014 року гімназисти 10 групи відвідали Києво-Печерську Лавру.  Під час екскурсії по Лаврі діти оглянули територію Історико-культурного заповідника та спустилися в Ближні печери.
    Дитяча душа, подібно воску, тому саме діти потребують особливого пастирського піклування.
Пізнаючи світ, діти щодня стикаються з питаннями добра й зла, любові й ненависті, відкривають для себе поняття віри.

Вода, як джерело життя та здоров'я

WaterMuseum

(в рамках проекту 8-А класу «Екологічними стежками»)

    9 квітня 2014 року гімназисти 8-А класу в рамках свого проекту «Екологічними стежками» відвідали один з найпопулярніших київських музеїв, Водно-інформаційний центр.
Старовинна водонапірна башта на ліфті опустила учнів під землю і вони потрапили у казковий атракціон, де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах.
    У музеї стаєш ... співтворцем світу. Так, так , так і є. Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Над гімназистами гримів доісторичний грім, пролився дощ і прошумів перший гейзер. Вони побачили, як вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, в кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70 % складаємося з води.
Діти отримали незабутні враження.

Тривожні дзвони Чорнобиля

Chornobyl14

(в рамках проекту 8-А класу «Екологічними стежками»)

    4 квітня 2014 року в рамках проекту «Екологічними стежками» учні 8-А класу відвідали музей Чорнобиля, де відчули дух трагедії, дізналися про причини і наслідки аварії на ЧАЕС. Коли переглядали документальний фільм, знятий у зоні відчуження, майже у всіх наверталися сльози на очі від кадрів, показаних на екрані.
    Ці діти ще не народились в час катастрофи, але враження від почутого і від побаченого в музеї було настільки сильним, що учні довго розповідали своїм одноліткам про музей та пропонували його відвідати.
    Та найбільше закарбувались їм слова із стенду – «Для того щоб Чорнобиль із його трагедією завжди залишився в минулому, є один-єдиний вихід: пам’ятати про нього завжди».

«Геній родом з України»

Gogol200

Зустріч з науковцем
(до 205-річчя від дня народження Миколи Гоголя)

     2 квітня 2014 року у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва учні 11 класу гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова стали учасниками  заходу «Геній родом з України», гостем якого став доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва Тарас Чухліб.
    2013 року у київському видавництві «Наш час» вийшла друком книга Тараса Чухліба «Козацьке коріння Миколи Гоголя» із серії «Невідома Україна». Саме це видання автор і представив аудиторії.
З перших хвилин зустріч набула форми віль¬ного спілкування. Де автор представив присутнім зовсім нового Миколу Гоголя — «упрямого хохла», «непокорного малоросса», найпопулярнішого українця, «як свідчить статистика найвідоміших пошукових систем Інтернету».

Добігає кінець 2012-2013 навчального року.

EOY2013

   Добігає кінець 2012-2013 навчального року. Проходять контрольні підсумкові роботи з навчальних предметів, моніторинги, а ще – захист курсових робіт, де багато гімназистів блискуче демонструють свої знання, захоплення, адже тему курсової роботи кожний учень вибирав за своїм уподобанням. Висока оцінка з курсової роботи, глибоке розкриття теми позитивно впливає на семестрову оцінку та на рейтинг.
У старшокласників незабаром почнеться відповідальна пора – ДПА та ЗНО. Всім бажаємо успіхів та високих досягнень.

Вибори президента учнівського самоврядування

EOY2013

25 квітня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулися вибори президента учнівського самоврядування на 2013-2014 н.р.
Напередодні виборів члени незалежної експертної комісії провели опитування «Кого з представлених кандидатів у президенти учнівського самоврядування ви бачите переможцем?». За результатами екзит-полу, перемога мала розділитись між двома кандидатами: Самсоновою Олександрою та Захарченко Анастасією. Впродовж дня працювала виборча дільниця. Членами комісії були Чередніченко Євгеній, Мамишев Андрій, Войт Катерина, Борисовська Анна та Бусарєва Марія.
За порядком проведення виборів спостерігав незалежний експерт Гончаров Валерій. Отже, за результатами голосування прем’єр-міністрами назначені Коршунова Катерина та Нестеренко Анастасія, посаду віце-президента займає Самсонова Олександра, з відривом у 20% перемогу отримала Захарченко Анастасія.

Турнір із шахів

EOY2013

22 квітня в гімназії завершився турнір з шахів. Навколо столиків зібралося чимало учасників турніру, які залюбки продемонстрували захоплення цією інтелектуальною грою, кмітливість та інтерес до шахів.
Кожна група наполеглива виборювала собі місце в ІІ турі. До фіналу дійшли команди 10, 22, 32, 41 та 42 груп. Призові місця розподілилися наступним чином:
І місце 41 та 42 груп и
ІІ місце – 22 група
ІІІ місце – 10 і 32 група
Вітаємо всіх учасників із досягнутим успіхом і бажаємо подальших перемог!

Конкурс «Срібне джерело»

SilverRiver

18 та 19 квітня 2013 року в рамках VIII міського фестивалю конкурсу «Срібне джерело» пройшов районний огляд шкільних театральних колективів
У першому турі, який проходив в стінах нашої гімназії, участь у конкурсі взяли театральні колективи таких навчальних закладів: СШ № 41, СШ № 53, СШ № 91, гімназії НПУ ім. М. Драгоманова, СШ № 61. На розгляд журі були представлені яскраві постановки творів українських та зарубіжних письменників: «Мартин Боруля», «Мина Мазайло», «Кицин дім», «Пригоди в лісі».  
Вітаємо наш театральний колектив «Art Up» з найвищою перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!

День цивільної оборони в гімназії

DayCO13

17 квітня – День цивільної оборони в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова.
8:15 – засідання штабу ЦО. Заслуховування доповіді начальника штабу ЦО про готовність дій під час проведення Дня ЦО.
8:45 – лінійка за участю головного спеціаліста відділу мобілізаційної роботи КМДА Бабенка В.І.
10:40 – 11:30 – перегляд відеофільмів, проведення бесід з теми ЦО.
12:10 – евакуація учнів, учителів з приміщення та вихід у безпечне місце.
14:25 - обговорення проведення Дня цивільної оборони з керівним складом, педагогічними працівниками.

Охорона праці очима дітей

Security13

15 та 17 квітня в рамках акції «Охорона праці очима дітей» в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова відбулися уроки в 7 та 9 класі «Безпечна праця моїх батьків – моє щасливе майбутнє».
На заході в 9 класі був присутній начальник інспекції нагляду у машинобудуванні, на транспорті, у зв’язку Держгірпромнагляду Довгаль Валентин Олександрович. Гімназисти підготували твори та малюнки про умови праці своїх батьків. Органічним доповненням заняття з охорони праці стало надзвичайно цікаве спілкування учнів з Валентином Олександровичем.

Суботник

Saturday

13 квітня педагогічний та учнівський колективи гімназії приєднались до суботника  в рамках весняного двомісячника.

Спартакіада

Spartakiada

В рамках проведення "Спортивних ігор Олімпійців", присвячених олімпійському сторіччю Києва, 8 квітня пройшла комплексна естафета - веселі старти серед учнів 7-11 класів.

Регіональний проект «Впровадження елементів дистанційного навчання» в дії!

LinaKostenko

   У гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова під час вимушених канікул з гімназистами 8 класу, які знаходяться вдома, був проведений дистанційний урок з англійської мови. Завдяки новітнім технологіям учитель Бусленко М.В. пояснила нову тему, повторила пройдений матеріал.
   Такий незвичайний урок викликав великий інтерес в учнів.

Конкурс з атомної енергетики

Atomna2013

   Учениця 11 класу Кухарчук Анастасія стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу – захисту наукових робіт з атомної енергетики та ядерної фізики, організованого Українським Ядерним Товариством та Національною атомною енергетичною компанією «Енергоатом».
   З 82 надісланих робіт на публічний захист було допущено 19. Наукова конференція проходила 25-28 березня в Южноукраїнську Миколаївської області.