logo

 
Друк

Осіння подорож до Одеси

Odessa2018

Минулих вихідних гімназисти 10-их класів та слухачі гуртка «Журналістська майстерність» відвідали приморську столицю нашої держави – Одесу.

Odessa2018

    Суботній ранок почався зі спостереження сходу сонця в районі пляжного комплексу «Аркадія». Далі, в околицях міста,в районі Хаджибейського лиману, в селищі Нерубальське відвідали підземний меморіал – катакомби й Музей Партизанської слави - на місці, де у ХІХ столітті для розбудови Одеси вирізали ракушняк.

Odessa2018

    По-літньому тепле сонечко супроводжувало нас усім екскурсійним маршрутом курортного міста: Грецькою площею, Дерибасівською, Приморським бульваром, Потьомкінськими сходинками, Морськими воротами порту - і всюди численні дивовижні пам’ятники та храми, вишукані – Воронцовський та Шахський палаци - архітектурні фасади будинків, наче Париж чи Копенгаген…

Odessa2018

    Незабутні пізнавальні враження залишилися від найдавнішого Україні Археологічного музею – безліч артефактів та старожитностей, безцінні колекції древньої історії Північного Причорномор’я, Стародавніх Греції та Риму, колекції срібних та золотих монет, коштовне каміння.
    Звичайно, не оминули ми Стамбульський парк, який відкрито 2013-го року, родзинкою якого стали фонтан, затишна альтанка, маленький кювет у східному стилі.
    Ескурсійна подорож закінчилася переглядом в Одеському національному академічному театрі яскравої опери Жоржа Бізе «Кармен» французькою мовою.


Учнівський прес-центр

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018

Odessa2018