Друк

120 призових місць у 2015-2016 році

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.
Наші учні взяли участь у 20 олімпіадах та посіли 120 призових місць!

Українська мова та література – 14 призерів
Валерія Сукнова (7-А) І місце
Ольга Присекіна (8-Б) І місце
Дар’я Гончарова (8-Б) І місце
Катерина Погорілець (10-А) І місце
Анастасія Фесенко (11-А) І місце
Євгенія Фадєєва (11-А) І місце
Олександр Севергін (7-А) ІІ місце
Валерія Лимборська (8-Б) ІІ місце
Анастасія Шматко (9-А) ІІ місце
Катерина Барашивець (9-А) ІІ місце
Юлія Пінська (10-А) ІІ місце
Наталія Степанова (11-А) ІІ місце
Оксана Бойчук (7-А) ІІІ місце
Наталія Спіженко (9-А) ІІІ місце

Англійська мова – 12 призових місць
Наталія Спіженко (9-А) І місце
Катерина Погорілець (10-А) І місце
Анна Мелешко (11-Б) І місце
Юлія Пінська (10-А) ІІ місце
Арег Аракелян (11-Б) ІІ місце
Катерина Торосян (11-А) ІІ місце
Поліна Чеснокова (8-А) ІІІ місце
Ольга Присекіна (8-Б) ІІІ місце
Катерина Барашивець (9-А) ІІІ місце
Софія Червинська (9-А) ІІІ місце
Олександра Кудерміна (9-Б) ІІІ місце
Анастасія Фесенко (11-А) ІІІ місце

Математика – 4 призових місця
Олександр Махмудов (6-А) ІІ місце
Ілля Казак (8-Б) ІІ місце
Андрій Кулик (8-Б) ІІІ місце
Олександра Кудерміна (9-Б) ІІІ місце

Хімія – 12 призових місць
Олександр Севергін (7-А) І місце
Андрій Кулик (8-Б) І місце
Олеся Кривошеєва (9-Б) І місце
Оксана Бойчук (7-А) ІІ місце
Максим Дяченко (8-Б) ІІ місце
Ольга Присекіна (8-Б) ІІ місце
Юлія Козиреєва (9-Б) ІІ місце
Анна Куприненко (10-Б) ІІ місце
Даніїл Метлицький (10-Б) ІІ місце
Таїсія Макаренко (11-А) ІІ місце
Валерія Сукнова (7-А) ІІІ місце
Іван Погодічев (8-Б) ІІІ місце

Фізика – 8 призових місць
Олександра Кудерміна (9-Б) І місце
Олеся Кривошеєва (9-Б) І місце
Марина Караванська (11-Б) І місце
Олександр Севергін (7-А) ІІ місце
Христина Духович (7-А) ІІ місце
Юлія Ковальчук (7-А) ІІІ місце
Анастасія Нестеренко (10-Б) ІІІ місце
Андрій Кулик (8-Б) II місце

Зарубіжна література – 3 призових місця
Катерина Погорілець (10-А) І місце
Анастасія Шматко (9-А) ІІ місце
Валерія Сукнова (7-А) ІІІ місце

Географія – 3 призових місця
Анастасія Миронова (9-А) ІІІ місце
Єлизавета Маріот (9-Б) ІІІ місце
Юлія Пінська (10-А) ІІІ місце

Біологія – 11 призових місць
Анастасія Миронова (9-А) І  місце
Олександра Крім (9-Б) І місце
Єлизавета Маріот (9-Б) І місце
Марія Шусть (9-Б) І місце
Наталія Сіра (10-А) І місце
Антоніна Кутуза (11-А) І місце
Анна Пожидаєва (9-Б) ІІ місце
Дарина Грисюк (8-А) ІІІ місце
Андрій Кулик (8-Б) ІІІ місце
Ілля Казак (8-Б) ІІІ місце
Юлія Колісніченко (9-А) ІІІ місце

Історія – 9 призерів
Анастасія Шматко (9-А) ІІ місце
Катерина Погорілець (10-А) ІІ місце
Катерина Ковриженко (11-Б) ІІ місце
Євгенія Кріпська (11-Б) ІІ місце
Андрій Кулик (8-Б) ІІІ місце
Максим Дяченко (8-Б) ІІІ місце
Олександра Кріт (9-Б) ІІІ місце
Єлизавета Борова (10-Б) ІІІ місце
Яна Могила (11-Б) ІІІ місце

Педагогіка та психологія – 9 призових місць
Валерія Логвиненко (10-Б) І місце
Єлизавета Борова (10-Б) І місце
Євгенія Фадєєва (11-А) І місце
Софія Щирба (11-А) І місце
Наталія Юдіна (11-А) І місце
Наталія Степанова (11-А) ІІ місце
Вікторія Тимошенко (11-А) ІІ місце
Андрій Хоменко (11-А) ІІ місце
Анастасія Дерлеменко (10-Б) ІІІ місце

Лінгвістика – 8 призерів
Єлизавета Маріот (9-Б) І місце
Анна Куприненко (10-Б) І місце
Євгенія Кріпська (11-Б) І місце
Анастасія Фесенко (11-А) ІІ місце
Таїсія Макаренко (11-А) ІІ місце
Аліна Лук’яненко (9-А) ІІІ місце
Аліна Дмитрук (9-А) ІІІ місце
Олександра Рибкіна (10-А) ІІІ місце

Німецька мова – 4 призових місця
Анастасія Фесенко (11-А) ІІ місце
Дар’я Голенищенко (10-А) ІІІ місце
Наталія Сіра (10-А) ІІІ місце
Євгенія Отрах (11-А) ІІІ місце

Правознавство – 4 призових місця
Віліна Товстенко (10-А) ІІ місце
Єлизавета Борова (10-Б) ІІ місце
Наталія Спіженко (9-А) ІІ місце
Єва Розанова (9-А) ІІІ місце

Комп’ютерна графіка – 5 призових місць
Юлія Познихиренко (8-А) І місце
Валерія Сукнова (7-А ) ІІІ місце
Анастасія Петерчук (8-А) ІІІ місце
Лілія Норець (9-А) ІІІ місце
Катерина Ковриженко (11-Б) ІІІ місце

Комп’ютерна анімація – 5 призових місця
Катерина Ковриженко (11-Б) І місце
Анастасія Петерчук (8-А) ІІ місце
Лілія Норець (9-А) ІІ місце
Анастасія Нестеренко (10-Б) ІІ місце
Познихиренко Юлія (8-А) І місце

Образотворче мистецтво – 4 призери
Тетяна Юрченко (9-Б) І місце
Аліна Дмитрук (9-А) ІІ місце
Уляна Корнійчук (5-Б) ІІ місце
Павло Сафронов (5-Б) ІІІ місце

Веб-дизайн – 1 призове місце
Валерія Логвиненко (10-Б) ІІІ місце

Астрономія – 1 призер
Євгенія Кріпська (11-Б) І місце

Економіка – 3 призових місця
Юлія Козирєва (9-Б) ІІІ місце
Тетяна Звєрєва (10-Б) ІІІ місце
Анна Мелешко (11-Б) ІІІ місце


Бажаємо подальших успіхів та перемог!