logo
 

  • NVR03
    SaveSaveSaveSaveSaveSave
    «Феміда»
  • g talk2
    SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
    Актуальна німецька
  • target
    SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
    Юний стрілець
  • news rss
    SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
    Журналістика
  • hat bolero
    SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
    Хореографія "Болеро"
  • waltz
    SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
    Київський вальс
  • history
    SaveSave
    Історія України ХХ століття в особах

Друк

Розклад гуртків на 2017-2018 н.р.

1 Хореографічний гурток "Болєро" Корбут Ольга Іванівна Викладач хореографії Вт 14.40-15.25
Ср 14.40-15.25
Чт 16.20-18.35 (акт.зал)
2 "Київський вальс" Корбут Ольга Іванівна Викладач хореографії Пн 15.30-18.05
Вт 15.30-18.05
Пт 14.40-17.15 (акт.зал)
3 Історичний гурток "Історія України ХХ століття в особах" Голод Наталія Андріївна Вчитель історії Пн 16.20-18.00
Вт 15.30-17.45 (201 каб.)
4 "Говори українською" Хижняк Наталія Володимирівна Вчитель української мови та літератури Ср 14.40-16.20 (112 каб.)
Чт 14.40-16.55 (209 каб.)
5 Фізичний гурток "Квант" Цоколенко Світлана Іванівна Вчитель фізики Ср 14.40-16.20
Пт 14.40-16.55 (202 каб.)
6 Козацько-лицарський гурток "Джура" Жуіру Неоніла Сергіївна Вчитель фізичної культури Пн 15.30-17.45
Пт 15.30-17.10 (112 каб.)
7 Комп'ютерна графіка Степанюк Марія Олександрівна Вчитель інформатики Чт 16.20-18.00
Пт 14.40-16.55 (206 каб.)
8 Розмовний клуб "Speaking club" Дулова Ірина Володимирівна Вчитель іноземної мови Ср 15.30-18.10 (129 каб.)
Чт 14.40-16.55 (203 каб.)
9 Правознавчий гурток "Феміда" Воронецька Ірина Яківна Вчитель права Вт 14.40-16.20 (210 каб.)
Чт 15.30-17.45 (111 каб.)
10 Німецька: легко і цікаво Трінька Ганна Юріївна Вчитель іноземної мови Вт 15.30-17.45
Чт 15.30-17.10 (202 каб.)
11 Ділова англійська Сологуб Наталія Василівна Вчитель іноземної мови Пн 16.20-18.00
Пт 15.30-17.45 (204 каб.)
12 Математична мозаїка Мурасова Ольга Євгенівна Вчитель математики Пн 15.30-17.10/16.20-18.00
Пт 15.30-17.45 (208 каб.)
13 Гурток німецької мови "Активно до мети" Сусліна Олена Валеріївна Вчитель іноземної мови Пн 15.30-17.10
Вт 15.30-17.45 (224каб.)
14 Журналістська майстерність Дреботюк Микола Степанович Вчитель української мови та літератури Пн 14.40-16.55
Ср 16.20-18.00 (129 каб.)