logo
 

 • NVR03
  SaveSaveSaveSaveSaveSave
  «Феміда»
 • g talk2
  SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
  Актуальна німецька
 • target
  SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
  Юний стрілець
 • news rss
  SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
  Журналістика
 • hat bolero
  SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
  Хореографія "Болеро"
 • waltz
  SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
  Київський вальс
 • history
  SaveSave
  Історія України ХХ століття в особах

Друк

Наша шкільна редакція – найкраща у столиці

PressFight 1

    Гімназисти-журналісти закінчили творчі змагання юнкорів шкільних редакцій «Прес-бій», що проходив  у Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва за сприяння міської інформаційної агенції. Конкурс проходив у чотири етапи і мав за мету визначити  найкращу шкільну редакцію столиці. Позмагатися за це почесне звання можна було, взявши участь у міських конкурсах кореспондентів, фоторепортерів, дизайнерів і редакторів.
Під час попередніх відбіркових турів до найкращих команд потрапила й команда нашої гімназії.
У процесі інтелектуальних та творчих поєдинків  відчувалася напруга серед учасників. Справді, а хто не хоче посісти звання найкращої шкільної редакції міста Києва ?     
    І ось відбувся останній відбірковий тур – конкурс редакторів та фінал змагання. Завдання для учасників знову були розподілені на три етапи – вікторина, творче завдання та фінальний етап змагання – PR-акція.
І ось нарешті фінішна пряма, фінальний прес-бій кращих із кращих! Атмосфера була незвичайною, учасники хвилювалися.
За результатами фіналу конкурсу наша  шкільна редакція посіла у фінальному етапі І місце, а за загальним результатом попередніх етапів – ІІ місце.  
    Ми вдячні компетентному журі, що помітили наші старання, оригінальність прийомів та креативність запропонованих матеріалів.  Ми – це: Савчук Мілена (5-Б клас), Ісаєва Анна (5-Б клас), Марюхін Ілля (5-А клас), Нікітін Лев (5-А клас), Кученко Валерія (6-А клас).

Друк

Правознавчий гурток

 Правознавчий гурток  «Феміда»

syslina

 

Керівник: Воронецька Ірина Яківна.

    Правознавчий гурток  «Феміда» покликаний сприяти підвищенню рівня правосвідомості та правової культури учнів, утвердженню їх активної життєвої позиції.
Формування правової культури здійснюється на всіх етапах навчання учнів, починаючи із 5 класу.
    Процес правового навчання, інформування та виховання повинен характеризуватися новизною, різноманітністю активних форм і методів роботи, емоційною наповнюваністю. Тому пріоритетними є наступні види та форми роботи на заняттях гуртка: обговорення юридичних ситуацій, аналіз нормативно-правових актів, рольові ігри, дискусії, дебати, написання документів (заяв, клопотань, скарг тощо), розв’язування  інтелектуальних детективних завдань, складання та розгляд  рішень, необхідних для вирішення конфліктних ситуацій.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save