logo
 
Друк

Етно-fest: від Купала до Різдва

EthnoFlash 1

    23 грудня, напередодні різдвяних свят, у торговому центрі столичного універмагу «Україна» звичну метушню перервали акорди обрядових та сучасних українських пісень: учні гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова провели флеш-моб «Етно-fest: від Купала до Різдва».
Нині народні традиції та звичаї стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та люд¬ської гідності. Найкраще виражене багатство української обрядовості у фольклорі — піснях, побажаннях, віншуваннях, примовляннях, якими супроводжується те чи інше дійство.
По завершенню флеш-мобу всі присутні долучились до благодійної акції «Діти-Дітям».

Друк

Юні захисники

YoungDefenders 1

    13 жовтня, до Дня захисника України, в гімназії пройшли змагання витривалості, швидкості та спритності – «Юні захисники».

Друк

Спортивне свято «Козацька фортеця»

CossaksCastle 1

    В рамках проекту «Здорова дитина – здорова нація» та проведення олімпійського тижня 15 та 16 вересня 2016 року в гімназії відбулось спортивне свято «Козацька фортеця».
    Учні 5-10 класів, за активної підтримки вболівальників-батьків, змагалися у наступних видах змагань: представлення рою, смуга перешкод (естафета), теренова гра, інтелектуальний конкурс та рятівник. Змагання побудовані за класичною формою змагань військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та були стартом підготовки юних козачат.
    Переможці ІІ, ІІІ етапів та номінанти Всеукраїнського етапу гри «Сокіл» («Джура»), учні 11 класу, мали змогу показати свою майстерність та входили до складу суддівської колегії.
Вітаємо з перемогою!


Молодша група:
І місце – рій «Довгий чуб» (6-Б клас)
ІІ місце – рій «Стрімкі соколята» (7-А клас)
ІІІ місце – рій «Дикі бджоли» (5-Б клас)

Старша група:
І місце – рій «Дніпровські гайдамаки» (8-Б клас)
ІІ місце – рій «Кришталевий спис» (10-Б клас)
ІІІ місце – рій «Січові стрільці» (10-А клас)

Друк

День знань

September 1

    Гімназія відсвяткувала День знань, який розпочався урочистою лінійкою. Гімназистів та педагогічний колектив із початком навчального року вітали почесні гості: ректор інституту екології, економіки і права Биковська Олена Володимирівна та голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряга Олег Олександрович, який відзначив гімназичну команду «Cossack style» Всеукраїнського військово-патріотичного конкурсу «Сокіл» («Джура») інтерактивним тиром.

Друк

Різдвяний вертеп

Vertep

    З нагоди новорічних та різдвяних свят та з метою збереження та розвитку українських національних традицій 25 грудня  2015 року в гімназії  відбувся «Різдвяний вертеп».
    У заході взяли  участь 93 гімназиста. Учні співали відомі різдвяні пісні, колядки та щедрівки і подарували всім присутнім теплий та казковий настрій.