logo
 
Друк

Увага! Діти на дорозі!

Road 1

Щороку ми проводимо заходи присвячені Всеукраїнському рейду і цей рік не є виключенням .
14 вересня 2018 року учнівське самоврядування гімназії підготували та провели для молодших учнів квест «Увага, дорога: знай, пам’ятай, виконуй!»

Пізнавальні борди, цікаве оформлення та солодкі призи, все це стало невід’ємною частиною повторення добре відомих правил дорожнього руху.

"Це було цікаво та корисно для мене. Я дізналася нову для мене інформацію про правила переходу дороги в невизначеному місці" - розповідає учениця 6-Б класу, Муренко Катерина.
«Учнівський Прес-Центр»

Друк

Учнівський парламент у ролі сучасного вчителя

InGov 1

    7 грудня, в  День місцевого самоврядування в Україні, старшокласники спробували себе в ролі вчителя.
Вчителі-дублери провели 48 уроків, 9 виховних годин.  Протягом дня плідно працював бібліотекар, керівник прес-центру та психологи.
Підсумком дня самоврядування було проведення експертного дослідження педколективу гімназії та представлення його результатів на педраді «Учнівський парламент у ролі сучасного вчителя».

Друк

Квест «Таємничий Київ»

MysteryKyiv 1

    22 жовтня учні 6б побували на екскурсії-квесті для підлітків - для дуже непростої вікової групи, яка вже не діти - і всякі казки і легенди слухати вже не хочуть, але ще й не дорослі і тому до серйозної історії ще не доросли. Квест під назвою «Секретний Київ» - це те, що треба. Тут ми Виявляли дорослість і самостійність і шукали всілякі секретні місця в самому центрі міста  ( незвичайні дворики, пам'ятники, графіті тощо) Намагалися першими дійти до фінішу і перемогти команду-суперника.  Загалом, хочете здивувати свого підлітка, але при цьому ще й дати йому урок веселою ненудної і неймовірно цікавою київської історії? Тоді приводите його на квест «Секретний Київ». Нудно не буде!

Друк

Вітаємо нового президента учнівського самоврядування!

NewPresident

    27 квітня 2016 року відбулися демократичні вибори президента учнівського самоврядування.
    З чотирьох кандидатів на посаду президента більшістю голосів було обрано Кудерміну Олександру, ученицю 9б класу. Неабиякі сподівання покладаємо на новообраного президента.
Робота в команді: ключові фактори успіху.
Бажаємо успіхів!

Друк

Обираємо президента гімназії (дебати)

Debatu

    25 квітня напередодні виборів голови учнівського самоврядування пройшли дебати претендентів на посаду. Кандидати мали змогу презентувати свою програму та дати відповіді на поставлені запитання. Задля згуртованості та дружньої атмосфери  ментор Українського центру лідерства  доктор Маршал Крістенсен, засновник міжнародної організації лідерів Co-serve International,  провів всім присутнім тренувальну вправу на роботу в команді (teambuilding).
Нагадаємо на посаду голови учнівського самоврядуванні свої кандидатури подали:


1.    Кудерміна Олександра – 9 клас
2.    Лимборська Валерія – 8 клас
3.    Червинська Софія – 9 клас
4.    Лисянська Дарина – 8 клас

Друк

Акція учнівського самоврядування «Діти-Дітям»

ChildrenToChildren

    Щорічно  учнівське самоврядування гімназії бере активну участь у благодійній акції «Діти - Дітям».
    Цього року, протягнувши таким чином ниточку добра і милосердя між учнями сільської Панютинської школи №2 Харківської області і учнями гімназії імені М.П.Драгоманова, гімназисти подарували дітям чимало книжок, зошитів, олівцві, ігор та теплих речей.
    В свою чергу вихованці Панютинської школи надіслали лист подяки.

Друк

Навчаючись бути лідером, вдосконалюємо англійську

ImproveEnglish

    23 жовтня 2014 року  до гімназії завітав ментор Українського центру лідерства  доктор Маршал Крістенсен, засновник міжнародної організації лідерів Co-serve International. Маршал Крістенсен присвятив своє життя вищій освіті в різних країнах у різних країнах світу, має ступінь доктора наук з університету штату Орегон та був стипендіатом програми Фулбрайта в Університеті Гейдельберга у Німеччина. Доктор Крістенсен працював протягом 15 років в якості президента Warner Pacific Коледж в Портленді, штат Орегон. Він є професором історії та проректором з міжнародних питань  Казахстансько-Американського  Вільного Університету в Казахстані.
    Гімназисти 10 та 11 класів охоче взяли участь у тренінгу по лідерству англійською мовою, який провів доктор Крістенсен.