Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym4
  • gym2
  • gym4
  • gym4
  • gym2

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

День дитячої книжки

MarinaRybalko 01

    Зустріч письменника з читачами - найгарніший спосіб відзначення Міжнародного дня дитячої книжки. А Марина Рибалко до наших гімназистів прийшла не одна - в компанії своїх героїв Марічки, Червоного Короля та їх друзів! Дякуємо за цікаву зустріч! 

Зустріч з письменницею Ларисою Ніцой

LarisaNicoi 01

     І знову вкотре ми зустрілися з чарівною письменницею Ларисою Ніцой. На цей раз зустріч була присвячена Міжнародному дню дитячої книги. Пані Лариса презентувала свої книжки, розказала, як створювалися сюжети і як вона прискіпливо відносилась до вибору ілюстрацій до своїх книжок. Письменниця зарядила всіх своєю неймовірною енергією та позитивом. Діти мали можливість придбати книжки, які впали до душі. Неодмінно – автограф на пам’ять та фото.

Педагогічні студії з 153 гімназією

PedStudio 01

    27 березня 2018р. педагогічні колективи гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова та гімназії №153 імені О.С.Пушкіна в рамках партнерства в освіті створили спільне коло освітянської взаємодії: обговорили критичні точки діючих програм, обмінялись успішними освітніми кейсами у педагогічних студіях візуалізації, критичного мислення, проблемного навчання та кейс-технологій.

Педагогічні студії працювали навколо однієї теми «Багатовекторність освітніх технологій у системі формування екосвідомості як однієї з видів ключових компетентностей на засадах педагогіки партнерства» де об’єдналися всі шкільні предмети. Семчук Надія Іванівна (старший науковий співробітник НДУ «Інституту модернізації змісту освіти МОН України») провела трансдисциплінарну дискусію. 

Березневі містерії

MarchMystrery 01

    У Київському  університеті імені Бориса Грінченка  24 березня 2018 року відбувся міський літературно-мистецький конкурс «Березневі містерії». Конкурс проходив у межах проекту «З Києвом і для Києва». Цьогоріч було подано понад 80 заявок молодих авторів, учні 25 київських середніх навчальних закладів взяли участь у цьому творчому турнірі. Талановита молодь Києва мала можливість вперше оприлюднити свої твори, дізнатися думки літературних критиків Конкурс проходив у два етапи. Під час першого, відбіркового, етапу оргкомітет уважно читав та оцінював подані роботи. Жанровий діапазон творів був доволі широким: від поетичних мініатюр – до нарисів, поезій, оповідань, повістей. На другому етапі учасники мали презентувати власні твори на сцені Гуманітарного інституту. Ми раді привітати наших талановитих гімназистів: Муренко Катю, ученицю 5-б класу, яка написала казку-пародію «Червона Шапочка», творчо її презентувала в другому турі та посіла 2 місце; Москалюк Мар’яну, ученицю 6-а класу, яка презентувала казку «Пригоди сучасного Цибуліно» і отримала грамоту в номінації «Найоригінальніший твір». До фіналу пройшла ще одна наша учениця – Мар’янська Наталя, учениця 8-а класу, але нажаль не змогла взяти участь в другому турі і отримала сертифікат учасника. Вітаємо дівчат! Бажаємо вам натхнення і подальших успіхів!