• +38 (044) 234 4977
 • +38 (044) 234 5277
 • gymdrg@ukr.net
 • м.Київ, бул.Шевченка 56-А
 • +38 (044) 234 4977
 • м.Київ, бул.Шевченка 56-А
 • Учнівське самоврядування

  Учнівське самоврядування це невід’ємна частина гімназійного життя. До нього входять саме ті діти, котрі хочуть реалізовувати свої ідеї уже з юного віку та вдосконалюватися з кожним днем все більше і більше.  На разі команда складається з 14 лідерів.

  Хто входить до команди:

  Редчиць Катя

  Редчиць Катерина

  президент гімназії, учениця 10-А класу

  Давидова Марина

  Давидова Марина

  заступник, учениця 10-А класу

  Потопальський Денис

  Денис Потопальський

  учень 6-Б класу

  Марія Саницька

  учениця  10-Б  класу

  Манякіна Настя

  Манякіна Анастасія

  учениця 9-А класу

  Нетреба Аня

  Нетреба Анна

  учениця 9-А класу

  Кирсенко Ангеліна

  Кирсенко Ангеліна

  учениця 9-Б класу

  Трофімова Аня

  Трофімова Анна

  учениця 10-А класу

  Чечило Даша

  Чечило Дарія

  учениця 10-А класу

  Балацька Яна

  Балацька Яна

  учениця 10-А класу

  Корецька Ліза

  Корецька Ліза

  учениця 11-А класу

  Рибальченко Аліна

  Рибальченко Аліна

  учениця 11-А класу

  Бабченко Таня

  Бабченко Тетяна

  учениця 11-А класу

  Соколова Віка

  Соколова Вікторія

  учениця 11-А класу

  “Ми – учні різного віку, різної статі, з різними інтересами та поглядами на життя, але нас об’єднує одна дуже важлива і  цінна   річ – жага до нових знань та навичок. Ми не маємо уроків та купу теоретичних матеріалів. Ми збираємося лише один раз на тиждень по понеділках в маленькому 102 кабінету – в місці де дійсно творяться дива. Звичайно є багато недоліків в наших вже реалізованих проектах, але завжди є до чого прагнути і куди рости.”

  До 27-го дня народження гімназії у лідерів з’явилася ідея створити щось особливе та неповторне. Два тижні ми кропітливо працювали та пройшли всі етапи реалізації проекту від ідеї до показу під час святкування.  За той час ми взяли інтерв’ю у дирекції гімназії та змогли самостійно домовитися про зустріч з випускниками. Знайшли фотографії з архіву та поспілкувалися з першим президентом учнівського самоврядування. Крок за кроком перед нами вимальовувався реальний проект , тому ми раділи будь-яким успіхам. Головна мета нашого відео – це показати як саме змінювалося гімназійне життя протягом 27-ми років. На мою думку ми не виконали все те, що планували, але не дивлячись ні на що, це був перший наш серйозний проект, який ми змогли реалізувати!

  ЯК СТАТИ НОМЕРОМ 1?

  27 листопада тренер бізнес-центру для підлітків  ESTeen Лілія Городній та керівник івент агенства «Ніде яблоку впасти», менеджер Євробачення Україна Надія Руденко мали розмову з підлітками щодо особистих якостей лідера. Корисні поради та позитивний настрій налаштували учнів на кропітку роботу над собою.
  Вдячні за можливість спілкування з такими цікавими спікерами.