• +38 (044) 234 4977
 • gymdrg@ukr.net
 • м.Київ, бул.Шевченка 56-А
 • Дуже плідно та корисно розпочався новий рік у гімназії

  10 січня відбулась педагогічна рада «Формування життєвих компетентностей особистості через упровадження сучасних технологій виховання». Класні керівники представили практичні завдання та методичні «хитринки» які можна використовувати для формування життєвих компетентностей: фінансової грамотності, критичного мислення, свідомого читання та емоційного інтелекту.

  Навички XXI століття

  Плідно, корисно та цікаво проходять канікули у вчителів гімназії. Ми приєдналися до шкіл, які працюють за програмою “Соціальних та емоційних компетентностей XXI століття” Lions Quest. На тренінгу 26-27 грудня педагоги опанували нові методи взаємодії з сучасними учнями та батьками.

  Звітна інформація

  Виділені кошти для поповнення матеріально-технічної бази гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова у 2019 р.; Витрати БФ «Фонду сприяння новим методам навчання обдарованої особистості» за 2019 рік; Витрати БФ «Фонду сприяння новим методам навчання обдарованої особистості» з 01 січня 2019 по грудень 2019 року.

  «Весь світ – театр, а люди в ньому – актори»

  Сьогодні ми потрапили в чарівну країну, ім’я якої – Театр. Але не просто театр, а Театр – тіней. Відкрили перший день фестивалю наші наймолодші гімназисти 5-б класу з виставою «Капітошка». Тільки добрі вчинки знайшли відгук у серцях людей у виставі 8-а класу «Попелюшка». З вікових глибин представ перед нами фантастичний світ легенд стародавньої Греції «Орфей […]

  Зустріч із Мією Марченко

  Дуже раді були знову зустрітися з письменницею і перекладачкою Мією Марченко, яка вже не вперше відвідує нашу гімназію. На цей раз письменниця принесла нам дві книжки. Перша – “Місто тіней” – чарівна, різдвяна історія, повна пригод з елементами магії. Друга – “Жахлива книжка”, в якій зібрані різні “жахливчики”, які обожнюють дітлахи. Багато запитань виникло у […]

  ЯК СТАТИ НОМЕРОМ 1?

  27 листопада тренер бізнес-центру для підлітків  ESTeen Лілія Городній та керівник івент агенства «Ніде яблоку впасти», менеджер Євробачення Україна Надія Руденко мали розмову з підлітками щодо особистих якостей лідера. Корисні поради та позитивний настрій налаштували учнів на кропітку роботу над собою. Вдячні за можливість спілкування з такими цікавими спікерами.