• +38 (093) 498 69 92
 • +38 (044) 234 5277
 • +38 (044) 234 4977
 • gymdrg@ukr.net
 • м.Київ, бул.Шевченка 56-А
 • +38 (093) 498 69 92
 • м.Київ, бул.Шевченка 56-А
 • Новини

  Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine

  Команда #0109 ( Гімназія НПУ імені М.П. Драгоманова та СШДС “Відродження”)
  У кожного з нас є заповітна мрія. Щоб вона стала реальністю, потрібен план, процес, люди, наполегливість, терпіння і бажання. (Джеффрі Гітомер)
  Мрія нашої команди – щоб жодна дитина, ніколи не постраждала в ДТП! Але та реальність, що маємо зараз в Україні і гірка статистика – говорять про інше Тому розуміємо, що наблизитись до мрії можна лише маючи чіткий план і наполегливо поширювати знання серед дітей! Задача свідомих батьків – навчити дитину правилам безпеки! А хто крім батьків багато часу проводять зі школярами? Правильно, вчителі! Обрали тему для ІІІ етапу Хештег-Марафону «Дорослий – взірець для дитини!»
  В попередніх етапах ми намагались максимально всі навчання проводити для дітей. Були у нас і лекції, і зустрічі із поліцейськими, і навчання від парамедиків по наданню першої невідкладної домедичної допомоги (доречі вчителі гімназії імені М.П. Драгоманова також були присутні на даному навчанні)! Прийшла черга батьків та вчителів! На базі платформи FRoSH провели спільний перегляд відеоуроків з подальшим живим обговоренням!
  Дорослі вже мають певний життєвий досвід, багато хто був учасником чи свідком якихось ситуацій. І дійсно, в стресових ситуаціях досить важко зібратись, але потрібно правильно допомогти, не нашкодити… Для цього мають бути чітко сформовані «шаблони» поведінки та алгоритми дій. Мають бути чітко сформовані розуміння того, що дотримуєшся ПДР, пристебаєшся в авто, саджаєш дитину в автокрісло, маєш аптечку в авто, слідкуєш за своєю ( і дитини) видимістю в темну пору доби, не вживаєш алкоголь за кермом, не перевищуєш швидкість і т.д. ти не для когось, не для поліціянта, аби не оштрафував, не за принципом «всі так роблять», а ДЛЯ СЕБЕ, ДЛЯ ВЛАСНОЇ І СВОЇХ ДІТЕЙ БЕЗПЕКИ!!! Безпека починається з тебе!! Ми, дорослі – приклад для наших дітей! Правильно кажуть: Не виховую дитину, все одно вона буде схожа на тебе – виховуй себе! Ми маємо знати і чітко дотримуватись ПДР! Ми маємо постійно формувати у дітей «правильні» поведінкові шаблони!
  Життя – найцінніше, що ми маємо! І безглуздо втрачати його через не знання, не обачність, самовпевненість чи будь-яку іншу причину… Давайте вчитися і навчати наших дітей жити безпечно!!

  Залишити коментар